Accueil » Zvířata » 2 obří hadi rozbijí střechu domu při páření

2 obří hadi rozbijí střechu domu při páření

Dva hadi o hmotnosti 32 a 25 kilogramů, ukončili klid v domě. Obří zvířata se do domu skutečně dostala střechou.

Tato rodina si představovala něco jiného, jiné zvíře, například opici. Nikdy je však nenapadlo, že tito dva obří hadi byli viníky..

Neděle, mladá malajská žena která spala v pokoji, si všimla, že na její posteli a plachtách je spousta písku. Kromě toho si všimla, že se na stropě tvoří prasklina. Protože nechápala, co se děje, očistila si poté znečištěné oblečení.

Přečtěte si více
Proč má váš pes na jazyku černou skvrnu? Odpovídá veterinář

„Odpoledne pak dcera seděla v mém pokoji. Nebyla ve svém pokoji, protože chtěla uklidit plachty a svou postel. Řekla mi: ‚To je v pořádku, v pondělí je vyměním‘,“ uvedla matka.

2 obří hadi při páření rozbijí střechu domu

Během povídání ve vedlejší místnosti, se náhle zřítila velká část stropu. Vyděšeni tím, co se děje, uviděli v jedné části konstrukce schovaný pár hadů, kteří se svinuli, jako by se pářili. Poté zasáhla záchranná služba. Snažili se je chytit, ale jeden z nich utekl do sousedního domu.
Video: Dva obří hadi při páření prorazili střechu domuZdroj: Capture Instagram

„Představoval jsem si něco jiného, třeba opici, protože vedlejší dům má spoustu vegetace. V noci se vždycky ozývají různé zvuky, ale nikdy mě nenapadlo, že by na střeše mohl být had,“ dodala žena.

Jakmile se jim podařilo dostat jednoho z plazů dolů a pod kontrolu na zem, vyrazili za druhým, aby zabránili dalším škodám. Podle zprávy úřadů se jedná o příslušníky čeledi krajtovitých. Jedna byla dlouhá pět metrů a druhá čtyři metry. Úřady hady vypustily do bezpečí.

Přečtěte si více
Proč psi pronásledují kočky a jak tomu zabránit?

„Naštěstí se strop včera v noci nezřítil (když její dcera spala). To znamená, že Alláh (Bůh) nás chce opět chránit,“ uzavřela matka.

pic.twitter.com/2qWh6DYUOI

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 4. března 2023

Přečtěte si více
Proč byste měli svého psa venčit alespoň třikrát denně

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.