Accueil » Zvířata » 2 zatoulaná koťata cestují na druhý konec světa, aby radikálně změnila svůj život

2 zatoulaná koťata cestují na druhý konec světa, aby radikálně změnila svůj život

2 zatoulaná koťata cestují na druhou stranu planety kvůli radikální změně života

Není snadné vyprávět příběh! Tato dvě koťata si prošla strašlivým dramatem, než našla své štěstí. Chudáci koťata byla spatřena v Kuvajtu. Vzhledem k jejich zranitelné situaci pomohli dobrovolníci Kuwait Animal Aid zaplnit prázdnotu a jejich bolest. Shiva a Vishnu se však nyní nacházejí v lepších podmínkách. Chcete-li si přečíst jejich dojemný příběh, podívejte se na tento článek!

Koťata: Nebylo to pro ně snadné!

Tato dvě koťata byla opuštěna žalostným způsobem poblíž rohu Kuvajtu. Ve skutečnosti neměli štěstí s adopcí, protože se o jejich stav nikdo nezajímá. Od svého narození žijí ve stínu, který je odděluje od ostatních jim podobných zvířat. Přesto to nebrání dobrým dobrovolníkům, aby je podporovali v hledání štěstí. Můžeme vám tedy říci, že dobrovolníci organizace Animal Aid jasně chápou, čím procházejí!

2 zatoulaná koťata cestují na druhý konec světa, aby radikálně změnila svůj životZdroj: Capture Instagram

Zaslouží si žít v harmonii a zapomenout na svou minulost. Pokud tato koťata žila v žalostných podmínkách, chtělo by sdružení vše napravit. Jeden z těchto mrňousů má velkou starost o svou postavu. Shiva má pouze jedno oko, a to kvůli vrozené anomálii. Ale to není všechno! Tenhle má také standardně nosní rozštěp, který mu opravdu neumožňuje vypadat jako každá jiná kočka. Každopádně se o ně tito dobrovolníci starali s láskou, aby jim jejich nedostatek vynahradili!

Velmi oceňované gesto!

Když chcete zachránit život, nejdůležitější je pochopit jeho stav. Ale také mu pomoci překonat určité těžké zkoušky! Stejně jako tato koťata se mohou spolehnout pouze na tyto dobrovolníky. Můžeme dodat, že jejich dobrý skutek se nakonec podařil, protože žijí v rozkvetlé. Důkazem je, že Šiva a Višnu si užívají společné hry. Členové sdružení však nezůstali nečinně přihlížet zlepšení svých životních podmínek.

Jedná se spíše o jejich budoucnost v nové rodině. To je také to pravé štěstí, které si tato dvě koťata chtějí užít! A co víc, díky zlepšenému zdravotnímu stavu jsou již připraveni nastoupit do nového života. A jak je to s procesem adopce? Sdružení by především rádo zdůraznilo, že jeho hlavním cílem je pomoci těmto zvířatům najít dobrý domov. A i když to může trvat dlouho, můžeme říci, že to stojí za to. Zatímco v jejich případě nebyl tento krok nijak složitý.

Koťata: Jejich stěhování bylo úspěšné!

Jejich adoptivní domov neváhal převzít jejich cestu do Kalifornie. V každém případě se sdružení ujišťuje, že jejich noví páni jsou ochotní. Řekli bychom také, že je to nejlepší způsob, jak vrátit věci do starých kolejí. Po čekání v Rafiki’s Rescue se zdá, že koťata už u jednoho páru zabodovala!

Tento útulek pro zvířata přijal žádost hrdliček! Jde o jejich touhu přidat do své domácnosti nové členy. A co reakce koťat? Šiva a Višnu vypadají, že se v novém, klidném prostředí cítí velmi dobře! Dobře si zvykají i proto, že budou mít všechno. Z náklonnost k nězeTo je to, co tato koťata potřebují, aby se cítila šťastná!

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit naši kategorii. Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.