Accueil » Zvířata » 4 málo známé způsoby, jak vám vaše kočka říká, že vás miluje

4 málo známé způsoby, jak vám vaše kočka říká, že vás miluje

Mohou si kočky užívat společnosti svých majitelů? Každý, kdo se stará o domácí mazlíčky, vás může ujistit, že přítomnost jejich společníka jim dělá hodně dobře. Jak toho ale kočkovité šelmy dosáhnou? Prostřednictvím tělesné komunikace! Zde vysvětlujeme, co znamená každá věc, kterou dělají, aby vám dali najevo, že vás milují.

Ale chceme, abyste si položili tu nejdůležitější otázku : mohou kočky cítitr láska k lidem?

Podle vědy je jediným živočichem schopným uvažovat, cítit a být si vědom své existence ve vesmíru člověk. Zvířata jsou odkázána na své divoké, rozmnožovací a instinkty přežití. Takže, může vám vaše kočka říct, že vás miluje?

K přečtení Vyděšený pes vidí její život obrácený naruby díky lásce svých nových pánů!

Co dělají kočky, když tě milují?

Níže prozradíme, co dělají, aby vám řekli, že vás milují nebo že jsou vděční za péči, kterou jim poskytujete.

1. Otírají si hlavu o vaši

Vzhledem k tomu, že stavba těla kočky je jiná než u lidí a nemohou se mazlit, používají ke komunikaci své končetiny. Ve skutečnosti používá svou hlavu, aby si ji třel o vaši tvář nebo jakoukoli jinou část vašeho těla. To je opravdu jasné znamení, že se cítí dobře!

2. Používají celé tělo

Další věc, kterou kočky dělají když říkají, že tě milují, používají celé své tělo. Je jasné, že bude chodit s hlavou vzhůru, ocas rovný a mírně ohnutý. Pak se otře o vaše nohy nebo se k vám přiblíží a tiše mňouká, aby upoutal vaši pozornost.

3. Ošetřuje tě

Další způsob pro kočku říct ti, že tě miluje, znamená olizovat tě. To v první řadě znamená, že vás poznamená svou vůní. To však také znamená, že je dostatečně sebevědomý, aby ukázal, že umí vyčistit i vás.

Přečtěte si Proč psi skáčou vzrušením, když vidí svého páníčka?

4. Vaše kočka leží na vás

Konečně poslední věc, kterou kočka dělá, aby vyjádřila lásku, je ležet na vás, aby si odpočinula. Je pravděpodobné, že vám může ležet na nohou, břiše, hrudníku a téměř až do obličeje. Míra připoutanosti závisí na tom, jak bezpečně a důvěryhodně se v tomto vztahu cítíte.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.