Accueil » Zvířata » 5 koček, které rozesmály lidi ve fotosoutěži

5 koček, které rozesmály lidi ve fotosoutěži

Domácí zvířata nabízejí nekonečné chvíle radosti a smíchu pro svůj zvláštní způsob jednání v různých situacích. Videa a fotografie psů, kočky, papoušci nebo jiná domácí zvířata obvykle získávají miliony lajků na platformách. TikTok a Instagram. Některá zvířata se dokonce stávají influencery, jako například Kabosu, Nala Cat, Jiffpom a Itsdougthepus.

Paul Joynson-Hicks a Tom Sullamzakladatelé těchto dvou cen, iniciovali tyto projekty poté, co první z nich našel na jedné ze svých fotografií ptáka, který se díval dolů ocasem.

Cílem soutěže je „zapojit a povzbudit lidi, aby začali podporovat malé charitativní organizace, se kterými sdílíme tuto planetu“, vysvětlují na svých oficiálních webových stránkách.

Láska k domácím zvířatůmInspirací jim byla láska ke zvířatům, smích a emoce, které přinášejí do každodenního života. Podělíme se s vámi o fotografie, které zvítězily ve svých kategoriích nebo které získaly nejvíce hlasů veřejnosti.

Boom Boom
Zdroj: Capture Instagram

Japonský fotograf koček Keniči Morinaga zvítězil v kategorii koček s fotografií dvou koček, jedné bílé a jedné medově červené, které k sobě tisknou hlavy.

Prosím!
Zdroj: Capture Instagram

Sarah-Fiona Helme soutěžila o nejlepší fotografii v kategorii koček. Přestože nevyhrála, byla jedním z nejkomentovanějších snímků. Její mazlíček skutečně projevoval naprosto neuvěřitelný přístup k žebrání o jídlo.

Kočka identifikovala jako Rosie “ pomohlve skutečnosti jeho majitel ve skleníku, když se rozhodla postavit na dvě nohy. Pak velmi něžně požádala o jeden ze svých oblíbených pamlsků. Sarah řekla, že po pořízení fotografie neodolala jeho tváři a rozhodla se ho pohostit.

Šplhající kočka
Zdroj: Capture Instagram

Japonský fotograf Kazutoshi Ono také pořídil nejznámější fotografii soutěže. Je na něm zachycena jeho malá šedobílá kočka, která se „zoufale“ snaží dostat ze dveří na chodbě domu.

Kocour se proto ve snaze uniknout přitiskl ke dveřím. „Někdy skáče a visí na dveřích tak moc, že se chce dostat ven, vysvětlil umělec který na svém účtu na Instagramu často sdílí fotografie různých koček.

Kočka Influencer
Zdroj: Capture Instagram

Morinaga kromě toho, že jste si vzali první místo v kočičí kategorii, se podařilo získat další fotografii mezi nejkomentovanějšími. Popis obrázku o něm mnoho neříká. Na obrázku je skutečně zobrazena kočka se stativem. mobilní telefony.

Japonec jen naznačuje, že zvíře bylo “ porozumět „Byl dotázán, jak může nahrát fotografii na sociální sítě. Bohužel po mnoha pokusech se jeho mise nezdařila.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.