Accueil » Zvířata » 5 nápadů, jak projevit lásku svému psovi nebo kočce

5 nápadů, jak projevit lásku svému psovi nebo kočce

5 nápadů, jak podle odborníků projevit lásku svému psovi nebo kočce

Vývoj společnosti má umožnila psům přejít z čistě funkční role aby se stali nerozlučnými životními společníky. Ale také členové rodiny. Jsou skutečně schopni udělat neuvěřitelné věci pro zlepšení kvality života lidí.

Na stránkách Psi jsou schopni vyjadřovat pocity a sdílet pouto lásky. Kočky a psi nabízejí svým majitelům věrnost, lásku a bezpodmínečnou náklonnost, která jim přináší pohodu a štěstí. A to z nás dělá lepší lidi. Proto je důležité, abychom jim to vrátili, a jak to udělat lépe než láskou ke svému domácímu mazlíčkovi.

5 nápadů, jak ukázat, jak moc milujete svého psa

1. Cvičte společně:

Společná fyzická aktivita výrazně posiluje pouto. Můžete si například vzít svého psa na procházku na místě, které máte rádi. oba dva. Nebo si s kočkou zahrajte novou hru. Společně strávený čas je jedním z nejlepších způsobů, jak jim ukázat, jak moc je máte rádi. A pokud svému domácímu mazlíčkovi zajistíte dostatek fyzické aktivity, bude mít prospěch i ze zdravějšího životního stylu. Pokud tedy nevíte, kde začít, vyzkoušejte tyto nápady :

A. Vytvoření bezpečné překážkové dráhy pro váš pes nebo kočka (můžete použít kartonové krabice, tuby a další předměty z domácnosti). Jde o to, aby si váš mazlíček mohl hrát, ať už tak, že na ně bude skákat, nebo tak, že najde věci, které ho na chvíli zabaví.

B. Připravte si hry, které vyžadují hodně pohybu. Například honba za hračkou pro kočky nebo používání příslušenství, které váš pes může nosit a aportovat znovu a znovu..

C. Vezměte si Vezměte svého psa na procházku nebo ještě lépe, běh.

5 nápadů, jak podle odborníků projevit lásku svému psovi nebo kočceZdroj: Capture Instagram

2. Vyčistěte svého psa nebo kočku:

Jen málo věcí říká “ Miluji svého psa „Mám rád svého psa“ nebo „Mám rád svou kočku“, stejně jako jejich kartáčování. Tento proces je velmi příjemný pro vás i pro ně. Vy a váš pes nebo kočka si užijete společně strávený čas při česání jejich srsti. Je to skvělá příležitost pohladit je a dát jim lásku a zároveň se o ně postarat. Někteří psi a kočky snášejí péči o srst lépe než jiní. Nenuťte je proto sedět déle, než chtějí.

3. Výuka nových dovedností:

Váš mazlíček si čas, který s ním strávíte, užije. Navíc to nejen posílí váš vztah, ale také vám to pomůže být šťastnější, když budete dělat věci společně. Využijte tento čas k tomu, abyste svého mazlíčka naučili novým věcem, které nikdy předtím nedělal. Atmosféra lásky a uvolnění pomůže vašemu mazlíčkovi lépe reagovat na tyto podněty, ať už jde o učení tlapek nebo hraní s čichací podložkou.

4. Projevujte fyzickou náklonnost:

Někdy je nejlepším způsobem, jak dát svému mazlíčkovi najevo, že ho máte rádi, fyzická interakce s ním. Ať už ho hladí po břiše, drbe na hlavě nebo hladí po zádech. To vás oba sblíží a posílí vaše pouto.

5. Hýčkejte svého domácího mazlíčka:

Mnozí z nás se instinktivně snaží dát pamlsek pro svého psa nebo kočku když udělají něco dobrého, nebo je dokonce jen rozmazlovat. Víme, že nikdy neodmítnou pamlsek. Odměňte svého mazlíčka jeho oblíbeným pamlskem, když udělá něco opravdu dobrého, např. když je klid při návštěvě veterináře nebo se naučit nové dovednosti. To pro něj bude ještě zajímavější. Ujistěte se, že pamlsek nebo svačinka, kterou mu dáte, se započítává do jeho denního příjmu, abyste ho nepřekrmovali.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii. Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.