Accueil » Zvířata » 5 příznaků, že vaše kočka nebo pes možná viděli ducha

5 příznaků, že vaše kočka nebo pes možná viděli ducha

Vědci potvrdil, že zvířata mají zesílené smysly, které jim umožňují vidět paranormální aktivity. které nevidíme. Navíc existují i údajná „znamení“, že naši domácí mazlíčci viděli ducha.

Podle Animal Planet, psí oči „detekují jemnější pohyby“. jeho čich je 1 000 až 10 000krát citlivější než člověk.. Slyší mnohem vyšší frekvence a na čtyřikrát větší vzdálenost než člověk s normálním sluchem. Podle některých názorů to může znamenat, že psi a jiná zvířata také vnímají paranormální jevy a často je lépe přijímají.

Zde je několik příznaků, že váš domácí mazlíček možná viděl ducha, na které byste si měli dát pozor – dávejte pozor!

5 příznaků, že vaše kočka nebo pes možná viděli ducha:

1. Sledování něčeho neviditelného:

Mohou klidně sedět, ale jejich oči bloudí po místnosti, nebo mohou vstát a sledovat to, co viděly, svými dychtivými nosy.

2. Štěkání nebo vytí na nic:

Jste jediní, kdo je doma se svým mazlíčkem, když začne výt. Upřímně řečeno, může to znamenat, že slyšeli něco, co vy ne, ale také to může znamenat, že je přítomno něco paranormálního.

3. Hledá útěchu nebo se snaží chránit:

Zdroj: Capture Instagram

Váš pes nebo kočka se mohou začít chovat úzkostně kvůli ničemu, buď se budou snažit schovat za vás, nebo se postaví před vás, aby vás chránili. Někteří lidé říkají, že to může být proto, že se jim přízračný návštěvník nelíbí.

4. Chová se roztržitě:

Jako by v místnosti byl ještě někdo jiný, jako by jejich pozornost upoutávalo něco jiného. Většinou se pravděpodobně jedná o selektivní sluch, ale pokud mají ve zvyku všeho nechat, když zavoláte jejich jméno, nemusí to být v souladu s jejich povahou a může to znamenat, že je ruší duch.

5. Příliš dobré na to, aby to byla pravda:

Váš pes se může převalit na záda, jako by ho objímala neviditelná osoba, nebo se vaše kočka může hladit v prázdnotě, jako by dveřmi prošel někdo, koho poznává.

Nebudeme mít jistotu, zda se naši mazlíčci skutečně setkali s něčím obzvlášť paranormálním nebo zda to zažili jinde, ale někteří budou mít zajímavé příběhy.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.