Accueil » Zvířata » 5 věcí, které na vás vaše kočka nesnáší a které byste měli okamžitě změnit

5 věcí, které na vás vaše kočka nesnáší a které byste měli okamžitě změnit

© 5 věcí, které na vás vaše kočka nenávidí, které byste měli okamžitě změnit

Kočky jsou záhadná a velmi vnímavá zvířata. Rozcházejí se s přesvědčením, že domácí zvířata slouží pouze k tomu, aby nás doprovázela a přinášela nám radost, mají povahu a my si ji musíme vážit. Stejně jako si užívají určité okamžiky v životě, nesnášejí určité situace. Buďte opatrní, protože zde je 5 věcí, které kočka nesnáší; Pokud je to váš případ, stále je čas na změnu.

Hlasité zvuky

Kočky mají vynikající sluch k té lidské. Jsou citlivější, a proto nesnášejí hlasité zvuky. Podle The Spruce Pets, pokud jsou vystaveni hlasitým zvukům, mohou trpět stresem, problémy s chováním, depresemi nebo nervozitou.

Změny v jejich rutině

Kočky milují rutiny, rádi jedí na určitém místě a v určitou dobu. Pokud je vaše kočka již zvyklá na rutinu, neměňte ji, alespoň ne náhle. Jsou tak citliví ke svému prostředí, že jakákoliv změna je pro ně důležitá.

K přečtení Co to znamená, když kočka brzy ráno pláče? Zde jsou důvody

5 věcí, které na vás vaše kočka nesnáší a které byste měli okamžitě změnitZdroj: Capture Instagram
Komunikujte s cizími lidmi

Nemají rádi vědomí, že na jejich území vstupují nové bytosti. Pokud kočky něco nenávidí, je to nutnost interakce s novými myšmi nebo novými lidmi. Bez ohledu na to, zda představují hrozbu, kočkovité šelmy se zdráhají zapojit do další interakce; ať se rozhodnou, kdy je ten správný čas přiblížit se.

Sentiment d’ignorance

Ne, michi nejsou necitlivá zvířata, potřebují také náklonnost. Jste jejich strážcem a nic na tom nezmění. Ale vaše kočka vás také považuje za součást svého světa. Pokud mu nebudete věnovat pozornost, hrát si s ním nebo se starat o jeho blaho, vycítí to a může vám to vadit.

Objetí a pohlazení, když se jim nechce

To, že se rády mazlí, neznamená, že se s nimi můžete mazlit pořád. Jedna z věcí, které může kočka nejvíce nenávidět, je dusit ji „zbytečnými projevy náklonnosti“. Všichni michi vědí, kdy a jak požádat o náklonnost. Nenarušujte jejich prostor nebo aktivity, to se jim nelíbí.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.