Accueil » Zvířata » 5 věcí, které se stanou, když vám do života vstoupí kočka

5 věcí, které se stanou, když vám do života vstoupí kočka

Kočky jsou nejlepší. Nejenže jsou to samostatná zvířata, ale jsou také velmi láskyplná – když chtějí – a umí být také velmi zábavná. Přítomnost kotěte však změní vše: rutinu, pocity, chlupaté oblečení… Objevte 5 věcí, které se stanou, když do našeho života vstoupí kočka.

Čeho si kočky všimnou jako prvního, když vejdou do domu?

Často se říká, že kočky vycítí dobrou energii lidí. Proto se cítí dobře, když přijdou do klidného, tichého domu s pozitivními vibracemi.

Kromě toho se po staletí říká, že koťata přinášejí štěstí. Jsou považováni za mystická zvířata s vynikajícím šestým smyslem.

Jednou z jejich mystických schopností je pohlcování špatné energie. Její přítomnost by tak odradila negativně naladěné lidi.

6 věcí, které se stanou, když vám do života vstoupí kočkaZdroj: Capture Instagram
Je pravda, že si vás kočka vybere?

Ve skutečnosti neexistuje žádný vědecký důkaz, že si kočky vybírají své majitele. Mají však skvělou intuici.

Podle odborníků kočky vycítí energii lidí. Pokud si tedy nepřejí, abyste se k nové osobě přiblížili, je lepší je respektovat. Kočky totiž dokážou předvídat, kdy má člověk špatné úmysly.

Kočky si proto vybírají, s kým budou žít, díky své velké citlivosti, která jim pomáhá určit, s kým se jim bude dobře žít.

Co znamená příchod kočky do vašeho života?

Mnozí z nás už přišli domů a našli u dveří kotě. Toto rozkošné zvíře ve skutečnosti hledá naši náklonnost, která se promítá do jídla, tepla a bezpečí.

Důvodem je samozřejmě to, že život koček na ulici je plný nebezpečí. Navíc bohužel neexistuje žádná kultura úcty ke kočkám. Proto se často stávají oběťmi týrání zvířat.

Pokud tedy kočka mňouká před vašimi dveřmi, pravděpodobně hledá útulek, který jí nabídne lepší kvalitu života.

Je také možné, že se ztratil. Mohli byste jeho obrázek zveřejnit na sociálních sítích a zjistit, zda ho někdo dokáže identifikovat.

Připravte se na to, že budete mít vlasy po celém domě.

Ti, kdo mají kočku, vědí, že je pánem domu a že je nemožné, aby nelezla na postel, pohovku nebo dokonce na ledničku!

Kočičí chlupy jsou tedy všude v domě a mnoho koček je na ně alergických. Přesto má jejich srst velmi důležitou funkci. Izoluje jejich tělo od teplotních změn a chrání je před povrchovými poraněními.

6 věcí, které se stanou, když do vašeho života vstoupí kočkaZdroj: Capture Instagram

Měli byste ji však neustále odstraňovat z oblečení a z domácnosti, protože obsahuje mikroskopické patogeny, které mohou být zdraví škodlivé.

Co dělat, aby byl dům čistý?

Milujete svou kočku a nechcete, aby kvůli své srsti opustila váš život? Jedním z triků, jak vyčistit nábytek a odstranit kočičí chlupy, je použít změkčovač tkanin zředěný vodou na vlhkém hadříku.

Tento přípravek by se měl otírat přímo na místa postižená chloupky. To pomůže vlasy mnohem snadněji uvolnit.

Dalším tipem je použití studeného vzduchu z fénu na nábytek a dokonce i na oblečení před praním. Pak byste měli vysávat.

K odstranění chloupků jsou velmi užitečné také utěrky z mikrovlákna. Pokud si nechcete zničit šatník, je důležité, abyste při praní nemíchali jejich oblečení a přikrývky se svým oblečením.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.