Accueil » Zvířata » 5 způsobů čištění psích zubů bez zubního kartáčku

5 způsobů čištění psích zubů bez zubního kartáčku

V tomto článku vám prozradíme 5 způsobů čištění psích zubů. psa bez použití kartáče zubní kartáček.

1. Kosti pro čištění zubů psů:

Masové a rekreační kosti jsou ideální pro čištění zubů – a super výživné!

Jedná se o nejúčinnější a nejpřirozenější způsob, jak zabránit vzniku zubního plaku a kamene. Je to proto, že když psi žerou kosti, nahromaděné nečistoty se během žvýkání odstraňují. Kromě toho jsou rekreační kosti v tomto ohledu mnohem účinnější než kosti z masa.

2. Zubní hračky :

Tento typ hračky pro psy je ideální pro čištění zubů vašeho psa. Jedná se o skutečně velmi zajímavý produkt, u kterého najdete různé druhy. Obvykle jsou vyrobeny z gumy a mají mnoho zákoutí, která pomáhají čistit zuby vašeho psa. zubů vašeho psa během zatímco si hraje a žvýká.

5 způsobů čištění psích zubů bez zubního kartáčkuZdroj: Capture Instagram

3. Dřevo a jiné přírodní předměty :

Jelení parohy a další přírodní předměty žvýkačky pro psyDřevěná žvýkací zařízení pro psy, například ta vyrobená ze dřeva, jsou podobná rekreačním kostem. Tyto výrobky nehnijí a vydrží mnohem déle. Kromě toho se skládají z vláken, která zajišťují vysokou stabilitu. čištění zubů dobré kvality.

4. Zubní pasta ve spreji:

Tento produkt je jedním ze sprejů čištění zubů pro psy Nejprodávanější čističe psích zubů.
Jedná se o podobný přípravek jako Dental Kun, ale bez granulí. Nepokoušeli jsme se tento produkt na naše psy, ale myslíme si, že stojí za zmínku. Jedná se totiž o antiseptickou kombinaci, která pomáhá udržet bakterie v ústech na uzdě. tlamy vašeho psa.

5. Čištění ústní dutiny na veterinární klinice

Poslední metoda se doporučuje pro psi s velkým množstvím plakuzubní kámen nebo zubní kazy. Postup je také jednoduchý. Veterinář psa uspí, aby bylo možné provést optimální čištění. V případě kazů se vás odborník zeptá, zda je chcete zaplombovat nebo odstranit (v závislosti na závažnosti).

Po odstranění všech nečistot je také třeba důsledně používat výše uvedené techniky, aby se zabránilo opětovnému vzniku zubního kamene a plaku.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele, Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, rádi bychom vám doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.