Accueil » Zvířata » 6 věcí, které by váš zemřelý domácí mazlíček chtěl, abyste věděli

6 věcí, které by váš zemřelý domácí mazlíček chtěl, abyste věděli

Dnes vám řekneme, jak se vypořádat s bolestnou ztrátu domácího mazlíčka. Loučení je jednou z nejtěžších věcí. Proto doufáme, že vám tato slova přinesou útěchu. Po zkušenostech s láskou a soucitem psů a koček po celý jejich život vám přinášíme 6 věcí, na které by chtěli, abyste nikdy nezapomněli.

6 věcí, které by váš zemřelý domácí mazlíček chtěl, abyste věděli

1. Chápou váš smutek, ale raději by vás viděli šťastné.

Když jsme rozrušení, naši domácí mazlíčci to vycítí. Zdá se, že vědí, co potřebujeme. Ať už je to láska, jemné pošťouchnutí nebo jen jejich přítomnost po našem boku. Po jejich smrti jsou to chvíle, kdy jejich nepřítomnost bolí nejvíce. Zkuste si uvědomit, že i když sdíleli naši bolest, sdíleli také naši radost. Jejich největším štěstím bylo sdílet naše chvíle radosti. A to by nám přáli i do budoucna.

2. Vědí, že jsi je měl rád a dělal jsi pro ně to nejlepší.

Naši domácí mazlíčci cítí lásku, kterou k nim chováme, ve všem, co děláme. Od tónu našeho hlasu až po něžný způsob, jakým je hladíme jejich srst. Přes naše chyby a nejistoty vidí, jací skutečně jsme. Kromě toho nepotřebují stovky hraček a personalizovaných pelíšků, aby cítili, jak moc nám na nich záleží. Pro ně jsme dokonalí bez ohledu na to, s jakými okolnostmi se v jejich životě potýkáme.

Přečtěte si více
Pochopte, co vám váš pes říká ušima

6 věcí, které by váš zemřelý domácí mazlíček chtěl, abyste věděliZdroj: Capture Instagram
3. Nechtějí, abyste toho litovali.

Chceme, aby naše aby se domácí zvířata dožila vysokého věku a plnohodnotně. A bez bolesti a nemocí, dokud nepřijde jejich čas. Bohužel tomu tak není. Ať už nám tedy zemřou v náručí ve vysokém věku, nebo nám je vezmou příliš brzy, váží si každého okamžiku. Proto by nechtěli, abychom se cítili provinile. Nechtěli by ani, abychom litovali společně stráveného času.

4. Vědí, že kdybys mohl, byl bys s nimi každou chvíli.

Po ztrátě domácího mazlíčka je normální litovat, že jste s ním nestrávili více času. Ukažte jim, jak moc jste je měli rádi. Možná jsme se příliš nadřeli nebo jsme ji občas nevzali na každodenní procházku. Naši domácí mazlíčci nás za naše rozhodnutí neodsuzují. Ale určitě oceňují naše oběti.
6 věcí, které by váš zemřelý domácí mazlíček chtěl, abyste věděliZdroj: Capture Instagram

5. Milovali tě víc, než si dokážeš představit

Naši domácí mazlíčci jsou nám tak upřímně a velkoryse oddáni, že je to téměř mimo naše chápání. Mnoho z nich skutečně dobrovolně položilo život za své majitele. Ačkoli je tedy těžké se rozloučit, vědomí hloubky této lásky nám může pomoci najít sílu jít dál.

6. Milovat jiné zvíře není zrada, je to způsob, jak uctít jeho památku.

A konečně, jedna z nejúžasnějších věcí o psech a kočkách že nemají sobecké úmysly. Ve skutečnosti prostě chtějí, abychom byli šťastní. Po své smrti by si naši domácí mazlíčci přáli, abychom znovu zažili tu bezpodmínečnou lásku. Zvláště pokud to znamená proměnit jiný život stejným způsobem, jakým my proměňujeme ten jejich.

Přečtěte si více
Tady je důvod, proč vaše kočka raději spí s vámi než s vaším partnerem

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.