Accueil » Zvířata » Adoptuje kočku, které je 20 let, nikdy si nepředstavovala, co bude dál

Adoptuje kočku, které je 20 let, nikdy si nepředstavovala, co bude dál

© Adoptuje kočku, které je 20 let, nikdy by ji nenapadlo, co bude dál

Myslíte si, že 20letá kočka je nutně stará, unavená a nezajímavá? Přemýšlejte znovu! Miranda, milovnice zvířat, adoptovala Roxanne i přes její pokročilý věk. A od té doby své nové milence dělá radost svou energií, zvědavostí a svou osobností. Objevte neuvěřitelný příběh této kočky, která díky adopci našla druhé mládí.

20letá kočka najde novou rodinu: adopci jako žádná jiná

Miranda vždy snila o tom, že bude mít kočku, ale ještě se do toho nepustila. Bylo to v útulku, kde objevila Roxanne. to je 20letá kočka který dlouho čekal na rodinu.

Miranda věděla, že je pro ni stvořena. Neváhala ho i přes jeho věk adoptovat. Věděla, že Roxanne nemá moc času žít. Miranda mu však chtěla nabídnout šťastný a klidný konec života.

Přečtěte si Odhalte záhadu, proč vás vaše kočka budí každý den ve stejnou dobu

Mirandu překvapilo, jak snadno se Roxanne přizpůsobila novému prostředí. Kocour neměl problém seznámit se s novým domovem, jeho nové zvyky a jeho nová milenka.

Roxanne byla skutečně od začátku milující, společenská a sebevědomá. Miranda byla dojata láskou, kterou k ní kočka chovala. Chtěla oplatit laskavost tím, že jí dala vše, co potřebovala: jídlo, péče, pohodlí a pozornost.

Kočka plná překvapení

Miranda nevěděla, že Roxanne vůbec nebyla připravená zavěsit drápy. Přes svůj pokročilý věk měl kocour stále bezmezná energie a touha po dobrodružství. Nadevše si rád hrál, běhal, skákal a objevoval své nové prostředí.

Neváhá ani 20letá kočka aby Miranda věděla, co chce. Totéž platí pro věci, které se mu nelíbily. A nejsladší na tom je, že to Roxanne předvádí se spoustou charakteru a osobnosti.

Číst Jejich soused jim vypráví o smrti jejich psa, o rok později zjistí nepředstavitelné

Roxanne zdaleka nebyla domáckou a nudnou kočkou. Naopak byla plná života a neplechy. Ráda dělala neplechu, jako je převracení věcí, škrábání nábytku nebo schovávání se na neobvyklých místech.

Kočka milovala překvapovat Mirandu nečekaným mazlením. Někdy mu Roxanne přinesla hračky nebo mu vydávala vokální zvuky. Chování kočky Mirandu ohromilo.

18 měsíců štěstí po boku starší kočky

Miranda se rozhodla vyprávět příběh na TikTok 18 měsíců, co žila s Roxanne, její starší kočka. Vidíme, že na malou kočku její věk neudělal dojem. Ukazuje obraz kočky, která si chce život užívat naplno. Roxanne navíc neváhá ukázat svou osobnost a vnutit svou lidskou vůli.

Video starého kocourku a jeho pána Mirandy To je víc než 4 miliony lidí kteří sledovali Je to skutečný úspěch této rozkošné kočičky, která dokazuje, že věk je jen otázka čísel.

@mirpeachyy ona prostě jde dál chlape #adoptseniorpets ♬ averyy.perkinss – ap💖

Ke čtení Ke svým 89. narozeninám má díky svým 10 psům nejlepší narozeniny svého života

Pokud si chcete přečíst více podobných článků, doporučujeme podívat se do naší kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.