Accueil » Zvířata » Adoptují psa a odvedou ho k veterináři, který zavolá policii!

Adoptují psa a odvedou ho k veterináři, který zavolá policii!

Adoptují psa a vezmou ho k veterináři, ten zavolá policii!

Rodina Andersonových si zoufale přála adoptovat tohoto psa. Jakmile toto zvíře spatřili, okamžitě propadli jeho kouzlu. Zdá se, že ohnivá koule si také zvyká na svou novou rodinu. aPo obyčejné návštěvě veterináře nabere příběh jiný směr.

Pes rodiny Andersonových je pryč!

Rodina Andersonových se nedávno přestěhovala do města Vermont. V jejich životě šlo všechno dobře. Rodina v poslední době procházela těžkým obdobím. Potřebovali něco, co by do jejich domova vneslo radost a dobrou náladu.

Billy, otec rodiny, který přišel o svého dlouholetého domácího mazlíčka, navrhl své ženě, aby si pořídili dalšího psa. Erica váhala, protože si myslela, že je ještě příliš brzy. nahradit Ria, jejich bývalého mazlíčka.

Čtěte dál
Tento zatoulaný pudl odmítá pomoc od záchranářů, když pochopí proč, zhroutí se

Nakonec se manželé Andersonovi rozhodli adoptovat dalšího psa. Prázdnotu po ztrátě milovaného jedince bylo třeba zaplnit který se nemohl vrátit. Nyní je čas, aby se tato rodina posunula dál.

Adoptují psa a odvedou ho k veterináři, který zavolá policii!Zdroj: Capture Instagram

Po dlouhé diskusi, Erica a Billy dospěli k závěru, že chtějí pitbulla.. Vychovat pitbulla však není snadné. To však manželé nechtěli vědět. Začali tedy hledat svého psa na internetu.

Najít pitbulla bylo obtížné!

Rodina Andersonových chtěla najít pitbula. který je již vycvičený, nebo malého, učenlivého psa. Pitbulové jsou známí tím, že jsou agresivní. Při dobrém zacházení však mohou být i mírní.

Manželé poté navštívili nemovitosti některých chovatelů, ale nebyli spokojeni. A cestou domů se rodina našla útulek a rozhodli se tam jít, aby zjistili, jestli je tam pro ně nějaký pes.

Přečtěte si více
Je zachycena na kameru, jak opouští svého slepého psa, srdcervoucí video

Adoptují psa a vezmou ho k veterináři, který zavolá policii!Zdroj: Capture Instagram

V tu chvíli upoutal jejich pozornost pes. Zvíře skutečně vypadalo jako pitbull. Andersonovi se rozhodli, že si ho adoptují..

Museli však vzít psa na vyšetření protože útulek to nedokázal. Před návštěvou veterináře prožili Andersonovi bezesnou noc. Zvíře se chovalo podivně. Jakmile vyšlo slunce, manželé se vydali na kliniku, aby zkontrolovali svého nového mazlíčka.

Veterinář kvůli psovi zavolal policii!

Na klinice vzal lékař psa do vyšetřovny. Erica a Billy však museli zůstat venku. Několik minut po konzultaci veterinář zavolal Andersonovým a vysvětlil jim situaci. Veterinář informoval že zavolal policii.. Policie si pro Yellu přijde. To je jméno, které dali tomu psovi.

Adoptují psa a vezmou ho k veterináři, který zavolá policii!Zdroj: Capture Instagram

Veterinář vysvětlil, že jejich pes vypadá jako pes boháče, který přišel o svého vlastního.. O 30 minut později přijela policie s dotyčným mužem. Muž potvrdil, že se jedná o jeho psa. Rodina pak od tohoto člověka obdržela odměnu a mohla si adoptovat dalšího pitbulla.

Přečtěte si více
Neuvěřitelné video této ženy, která našla svého psa po strašlivém tornádu

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.