Accueil » Zvířata » Aleppo Catman se snaží zachránit zvířata zničená zemětřesením v Sýrii

Aleppo Catman se snaží zachránit zvířata zničená zemětřesením v Sýrii

Aleppo Catman pracuje na záchraně zvířat zničených zemětřesením v Sýrii

Tato přírodní katastrofa měla na Sýrii ničivý dopad. Kromě jejích obyvatel patří mezi nejvíce postižené i zvířata! Existují však sdružení, která nabízejí pomoc na podporu těchto obětí. Kočičí člověk z Aleppa je jedním z dobrodinců této nepříznivé situace. Podle všeho pracuje jako skupina na záchraně životů nebohých koček a plní jejich záchrannou misi. A navzdory okolnostem jeho tým myslí na to, že na základě svých dobrých skutků změní svět. Přečtěte si více!

Kočky: Zvířata potřebují pomoc!

Aleppo Cats Man se nevzdává své mise na záchranu životů zvířat v Sýrii. Naopak, jejich záchranná skupina přichází na pomoc bytostem, které jsou v kritickém a žalostném stavu! Ernestova svatyně, útulek pro nebohá syrská koťata, navíc dodává, že jsou v bezpečí, přestože místo bylo zdevastováno. Jako důkaz uvádíme jejich prohlášení na Facebooku: „Náš tým a zvířata jsou v bezpečí… kolem nás je mnoho mrtvých lidí….celé budovy v oblasti jsou nyní v troskách“.

Publikace také ukazuje, že člověk v Aleppu Kočky často čelí strašlivým traumatům. A to kvůli hrozným situacím, kterým musí čelit! Jako důkaz napsal následující: „psychicky zničený“. Připomeňme, že jejich založení existuje od roku 2016 a skupinu založil Mohamed Alaa Aljaleel. V současné době se sdružení stalo populárním díky svým dobrým skutkům ve prospěch zubožených zvířat.

Přibližte si jejich činnost!

Kočičí muž z Aleppa je ochoten udělat cokoli, aby zachránil zvířata v nouzi. Ačkoli někdy může být jejich mise obtížná, tato se zdá být optimistická! A 6. února 2023 poskytl jeho tým podporu v souvislosti s touto přírodní katastrofou. Stejně jako již dříve realizuje záchranné akce pro tato nebohá koťata. Můžeme konstatovat, že jejich mise přinesla ovoce díky tomu, že jejich úsilí a jejich dobré techniky.

Lidé v Sýrii jsou ohromeni a šťastní, že tým provádí tuto těžkou misi. Protože není snadné najít tato zvířata a pomoci jim přežít navzdory otřesům! A pro aby se zvýšilo povědomí světaObjevily se ve videu na sociálních sítích 13. února 2023. V obsahu můžete vidět jejich reakce a kroky, které podnikli pro sjednocení koček a dalších zvířat. Tato akce skutečně může vést k dobrému řešení.

Kočky: Nepracují samy!

Aleppo Catman a jeho tým by rádi poděkovali WTG a IFAW za jejich příspěvky. Jedná se o sdružení, která se s nimi také podílela na dobrých výsledcích. Není pochyb o tom, že se jedná o mise splněna ! Ti vyjádřili své obavy z překážek, jako je předávání a přijímání mezinárodní pomoci prostřednictvím internetu.

Aleppo Catman pracuje na záchraně zvířat zničených zemětřesením v SýriiZdroj: Capture Instagram

Přesto se tým Aleppo Cat People rozhodně nehodlá vzdát své mise. Jen jestli se některá sdružení nepostarají o převod finančních prostředků do klubu! Navíc si tato činnost zaslouží pozornost a podporu milovníků koček.

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit náš Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.