Accueil » Zvířata » Amputovaný pes znovu našel radost z chůze, tento revoluční zákrok mu změnil život (Video)

Amputovaný pes znovu našel radost z chůze, tento revoluční zákrok mu změnil život (Video)

Tento amputovaný pes znovu našel radost z chůze, tento revoluční zákrok mu změnil život (Video)

Tento malý pes si prošel mnoha tragédiemi, než se ho ujala pěstounská rodina. Teprve roční Lucky byl sražen autem. To mělo za následek zranění jeho pravé zadní nohy. Naštěstí jeho majitelé našli pomoc. Setkali se totiž s doktorem Sanspouxem. Tento odborník, který žije severně od Limoges, se postaral o to, aby tento chlupáč začal nový život. A to díky evoluci a vědeckému výzkumu. Vše vám prozradíme v následujících řádcích!

Pes: Luckyho nehody!

Luckyho cesta byla ve srovnání s jinými psy drsná. Na rozdíl od svého jména neměl tento malý pes vůbec štěstí. Z dobrého důvodu byl zanechal jeho majitelé ho opustili již v útlém věku. Poté byla podle France 3 nalezena chlupatá koule zavěšená na stromě u SPA.

Po těchto špatných dobrodružstvích byl však pes nakonec adoptován novou rodinou. Lucky nyní žije v teplém domově v Tisseuil, Saint-Adjutory v Charente. Toto štěstí však psovi vydrželo jen krátce. Znovu se totiž musel potýkat s další tragédii když jeho nový život právě začal.

Přečtěte si více
Tento pes nucený sdílet svůj koš s kočkami v domě má veselou reakci (video)

Tento amputovaný pes znovu našel radost z chůze, tento revoluční zákrok mu změnil život (Video)Zdroj: Capture Instagram

Štěstí je zpět!

Nějakou dobu po adopci se Lucky stal opět obětí další nehody. Malý pes byl sražen k zemi autem souseda. Pes byl zraněn na pravé zadní noze na dvoře svého domu. Jeho majitelé ho okamžitě odvezli na pohotovost na kliniku Sirius severně od Limoges. Jeho majitel François Tisseuil už myslel na nejhorší.

Ten navíc nebyl připraven dodržet potřebné postupy k léčbě psa. Domníval se, že by to bylo časově náročné a drahé. Tehdy doktor Sanspoux, veterinární lékař na klinice, přišel s řešením. Požádal majitele psa, aby se uchýlili k ortopedické operaci, resp. instalaci nitrokostní protézy.. Operaci, jejíž cena se odhaduje na 4000 eur, bude samozřejmě financovat osoba odpovědná za nehodu.

Pes: revoluční proces, který mu pomůže chodit!

Operace byla skutečný úspěch díky spolupráci s několika společnostmi v posledních měsících. 3D protéza byla připevněna k vnitřní straně psí kosti pomocí titanové tyče. Ta byla zpevněna destičkou, takže pes mohl znovu získat svou dřívější pohyblivost.

Podle doktora Sanspouxe byla operace náročná, protože museli zajistit, aby protéza dokonale zapadla do kosti. Štístko měl velké štěstí, zejména proto, že tento zákrok obvykle způsobuje zánět. Malý pes získal zpět svou sílu a chuť do života. z doby před 4 měsíci po operaci.

Přečtěte si více
Vidí vaše kočka barvy, nebo jen černobíle? Zde je odpověď

pic.twitter.com/iCTBBzGraS

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 2. března 2023

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku. Kategorie Zvířata.

Přečtěte si více
Zde jsou 3 velké výhody toho, že máte doma kočku

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.