Accueil » Zvířata » bezdomovec natočen, jak dává vodu psovi, majitel zvířete je ohromen

bezdomovec natočen, jak dává vodu psovi, majitel zvířete je ohromen

Video: Bezdomovec natočený, jak dává vodu psovi, majitel zvířete je ohromen

Bezpečnostní kamery jsou další vrstvou pojištění pro bezpečnost jejich majitelů. Používají se však také k záznamu některých poněkud neobvyklých scén. Jako například náhodné setkání tohoto psa s bezdomovcem. Zde jsou všechny podrobnosti o tomto příběhu!

Bezdomovec se se psem podělí o všechno, co má!

Student medicíny, který vlastní psa, byl svědkem dobře krásná scéna toho večera. Jeho bezpečnostní kamera, která měla být tvrdým důkazem incidentu, byla použita k něčemu úplně jinému. Místo záznamu nehody nebo krádeže zaznamenala něco jiného.

Byl to večer jako každý jiný, když se… si všimla, že někdo se blíží k jejímu trávníku. Nechtěla panikařit, a tak se rozhodla vše sledovat z bezpečnostní kamery. Naštěstí nezasahovala, jinak by jí uniklo něco dost velkého.

Video: Bezdomovec byl natočen, jak dává psovi vodu, majitel zvířete je ohromenZdroj: Capture Instagram

Skutečně, ten, kdo přišel na jeho panství, byl bezdomovec. V ruce držel láhev, když na druhé straně uviděl psa. Okamžitě si uvědomil, že že pes má žízeň. Přirozeně držel v ruce láhev.

Nejúžasnější je, že dotyčný pes netušil. žádný podezřelý pohyb ze strany SDF. Každý ví, jak dobře umí psi používat svůj šestý smysl! Ale tenhle důvěřoval úplně cizímu člověku, který mu chtěl jen pomoci.

Video se okamžitě stalo virálním!

Studentka, která byla ohromena tím, co právě viděla, se rozhodla. zveřejnit video na TikTok. Dotyčný záznam se zastavil ve chvíli, kdy bezdomovec odešel od psa jménem Apollo. Uživatelé internetu si samozřejmě kladli mnoho otázek, co se stalo.

Majitelka Graziela odpověděla, jak nejlépe mohla, aby podpořila tohoto záhadného dobrodince. První otázka, která lidem vrtala hlavou, byla, co bezdomovec psovi dal. To muselo pocházet od dobrý úmyslkterým je ochrana psovitých šelem.

Po kontrole u veterinárního lékaře majitel potvrdil, že má pil pouze vodu. Kromě toho má bezdomovec už teď problém koupit si jídlo. Je tedy s podivem, proč by měl dávat přednost něčemu jinému.

Video: Bezdomovec natočen, jak dává vodu psovi, majitel zvířete je ohromenZdroj: Capture Instagram

Na TikToku získalo video ne méně než milion zhlédnutí. Kromě toho na něj zanechalo reakci asi 150 000 lidí. Takže ne všichni bezdomovci jsou špatní lidé. Naopak, jiní, jako např. zlaté srdce.

Příběh tohoto psa oživil další diskusi o společnosti!

Naše ulice už nejsou tak klidné jako dřív. Počet zločinců, kteří se zaměřují na bezdomovce, je nepočítaně. Současné počasí bezdomovcům také nepřeje. Navzdory všem těmto překážkám se tato osoba podělila polovinu svého jmění tomuto psovi.

Lidé se nově dívají na bezdomovce. Ti, kteří to potřebují, jsou schopni se lépe postarat o domácího mazlíčka. Stejně jako všichni ostatní, i oni potřebují péči.mít společnost. Skutečnost je však od toho značně vzdálená, zejména v současném kontextu.

pic.twitter.com/8AjVyHaTuE

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 23. února 2023

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.