Accueil » Zvířata » Co dělá vaše kočka, když ji necháte doma samotnou?

Co dělá vaše kočka, když ji necháte doma samotnou?

Zajímalo vás někdy, co dělá vaše kočka, když jste v práci? No, váš domácí mazlíček nespí celý den. Rádi vybíjejí svou energii a dělají nové objevy. Dělají také neobvyklé a někdy překvapivé věci, když je nikdo nesleduje. Zde je několik dalších informací, které vám pomohou lépe poznat vašeho chlupatého přítele!

Kočka: Miluje zábavu a odpočinek na konci svých aktivit!

Jak se dalo očekávat, vaše kočka má spoustu energie a potřebuje být aktivní. V jeho dni je jen zřídkakdy místo pro nudu. Když nejste nablízku, váš mazlíček si nemůže dovolit být nečinný. Musí být aktivní. hyperdemonstrační akce. V důsledku toho tato kočkovitá šelma odmítá lenošit a tráví čas zkoumáním svého okolí. Je proto možné, že vaše chlupatá kulička bude provádět některé zvláštní činnosti, o kterých nemusíte vědět, když nejste nablízku. Obecně platí, že když jste pryč, vaše kočka dá volný průchod svým dravčím instinktům. Bude se tedy vydávat hledat novou kořist.

Jedno je jisté, vaše kočka si ráda hraje v každém zákoutí vašeho domova. Co dělají všechny kočky během dne? Je jich několik. Tyto kočkovité šelmy totiž potřebují všude šplhat a běhat. dokud se nevyčerpají. Proto se nedivte, když po příchodu domů najdete svého čtyřnohého přítele na vrchu skříně nebo na parapetu. Kočky se samozřejmě také potřebují zotavit. Proto tráví velkou část svého času spánkem. Ve skutečnosti je 15 až 20 hodin spánku nezbytných k tomu, aby se udržely v kondici.

Co dělá vaše kočka, když ji necháte doma samotnou?Zdroj: Capture Instagram

Další běžné zvyky jeho druhu!

Kočky mají přirozenou potřebu stříhání drápků. A aby tuto potřebu uspokojil, může váš domácí mazlíček zaútočit na váš nábytek. Chcete-li mít vše pod kontrolou a zachovat pohovku, koberec a záclony, pořiďte své kočce škrabadlo.

A co potřeba jíst? Kočky nesnášejí pocit hladu. Svého chlupatého přítele proto musíte dobře krmit. Můžete ho také přistihnout, jak jí trávu. Nebojte se, pomáhá mu to trávit toxickou potravu. Pokud tedy žije v prostředí bez rostlin, může se obrátit na cokoli, co najde. Jeho zdraví pak bude ohroženo.

Kočka: Zvědavá od přírody a teritoriální dominátor!

Nezapomeňte, že kočka je pravá všímavé zvíře. Je proto velmi zvláštní. Díky dobrým sluchovým a zrakovým schopnostem si všímá všeho, co se děje v jeho okolí. Proto se kočka ráda pohybuje vysoko ve vzduchu.

Všimli jste si také, že vaše kočka ráda se otírá o celé místo nebo dokonce hladit nohy? Toto gesto znamená, že se ve svém prostředí cítí dobře a chce se vrátit ke svému divokému instinktu! Značení teritoria je navíc jeho největší radostí. Váš čtyřnohý přítel proto může močit v určitých zákoutích vašeho pozemku. Tímto způsobem si značí své stopy!

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.