Accueil » Zvířata » Co se stalo s milovaným psem ve filmu Hachi?

Co se stalo s milovaným psem ve filmu Hachi?

Švédský režisér Lasse Hallström dal světu dojemný film v roce 2009, kdy natočil film o psech. „Hačiko vždy po tvém boku“ byl vydán a všechny zaujal.

V hlavní roli uvidíme hvězdu Richard Gerekterý se o pozornost dělí se svým milovaným čtyřnohým přítelem, Hachiko.

Každý den se setkávají na nádraží, aby se vřele a očekávaně objali.

Její osud neuvěřitelně Film Na dotek uchvátil svět a nyní, po letech, se podíváme, co se s jeho hvězdou skutečně stalo: pes Hačiko.

Dojemný příběh o tom, že přátelství mezi psem a člověkem může skutečně změnit svět.

Richard Gereznámý díky takovým klasikám, jako je „Pretty Woman“, hraje roli Parkera Wilsona. Parker má ve svém životě nejlepšího přítele: pes Hačikó.

Hachiko se každý den setkává se svým pánem v… a pes se stane milovaným členem rodiny. Štěstí je dokonáno, když se zdá, že Hačiko našla ráj na zemi se svým pánem a nejlepším přítelem Parkerem. Ale jednoho dne, Hachiko čeká marně, protože se nikdy nevrátí. Parker náhle umírá a jeho drahý přítel Hačikó se nedokáže vyrovnat s tím, co se stalo.

Hachiko: Kamarád navždy – Pravdivý příběh

Pes doufá, že je to jen zlý sen a že se Parker vrátí, a pokračuje v cestě na nádraží, kde se vždy setkávali.

Smutný pes pak přitahuje pozornost mnoha lidí a novinář píše o jeho srdcervoucím osudu. Jen bezcitná duše může zadržet slzy při pohledu na stárnoucího Hačika, který se navzdory letům nevzdal a dál čekal na Parkera.

I jako staré zvíře v hloubi duše doufá, že se se svým pánem opět setká. A jedna konkrétní věta ve filmu mluví za vše. o lásce mezi psem a člověkem.

Zdroj: Capture Instagram

„Dáváme psům lásku, jakou můžemeDáváme psům lásku, kterou můžeme, čas, který můžeme věnovat, a prostor, který můžeme. Na oplátku nám psi dávají všechno. To je největší úspěch, jaký kdy člověk dosáhl.

A co je možná nejpalčivější, příběh filmu není vymyšlený.

Neuvěřitelné přátelství mezi psem Hačikem a Parkerem existoval v reálném životě. Byl to pes akita, který dělal přesně to, co je popsáno ve filmu.

Podle Los Angeles Times se příběh tohoto skutečného přátelství odehrál v roce 1925. Po smrti muže, japonského univerzitního profesora, v roce 1925 pes navštěvoval stanici každý den ještě devět let.

Série novinových článků z Hachiko národní symbol loajality.

Zdroj: Capture Instagram
Dojemné setkání Richarda Gerea se psy

Ano, není pochyb o tom, že se jedná o příběh která nás stále inspiruje a dojímá. Ukáže se však, že hvězda za Hachiko je více než jedna.

I když si to většina z nás neuvědomuje, tento krásný a milující pes hráli tři malí psi. Chico, Layla a Forrest hráli hlavní role. Poslední hvězda, Forrest, hrál Hachiko, protože pes ke konci filmu zestárl.

Samozřejmě, že natáčení různých scén ve filmu dalo hodně práce. Za každou scénou trenéři psů tvrdě pracovali na tom, aby tři psi udělali to, co se po nich chce.

Zdroj: Capture Instagram

A ti, kteří viděli film „Hachiko – přítel na celý život“. bylo vidět, že mezi Richardem Gerem a psy je neuvěřitelná chemie. Richard Gere již dříve řekl, že setkání s jeho třemi hereckými kolegy bylo dojemným okamžikem.

Ve filmu jsem se se psy setkal na stanici a trenér mi řekl: „Nedívejte se na psy, nevšímejte si jich.“ Druhý den jsem se na ně mohl podívat. Třetí den jsem seděla a povídala si s trenéry a Layla přišla a položila mi hlavu na klín. Od té doby jsem byl součástí rodiny.

Od natáčení tohoto filmu uplynulo mnoho let. neuvěřitelný film, a hodně se toho stalo i jeho hvězdám.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.