Accueil » Zvířata » Dítě přistižené, jak se plíží z postele, aby spalo se svým psem

Dítě přistižené, jak se plíží z postele, aby spalo se svým psem

Video: Dítě přistižené, jak se plíží z postele, aby spalo se svým psem

Přátelství mezi dětmi a jejich domácími mazlíčky nezná mezí a pouto, které si mezi sebou vytvoří, je těžké přerušit. Děti dávají najevo svou lásku tím, že se se svými psy mazlí a tulí se k nim v kteroukoli hodinu.

Dítě přistižené, jak se plíží z postele, aby spalo vedle svého psa

Během nociMnoho rodičů má dětské chůvičky v pokojích svých dětí pro případ, že by se něco stalo. Mohou tak klidně spát a přijít si pro ně, když je jejich ratolesti potřebují. Někdy mají tato zařízení vestavěnou kameru, a zachycují rozkošné scény, jako je tato.

Ve videu, si můžete prohlédnout baby V plence a s dudlíkem vyleze z postele a vezme si prostěradlo, aby mohl spát vedle svého psa, který spí na dně postele.

Zdroj: Capture Instagram

Když dítě vyleze na pes a převalí se přes něj, aby našel pohodlnou polohu, zvíře zůstává trpělivé a smířené s invazí svého spolubydlícího.

Video se stalo virálním na sociálních sítích a mnoho lidí se vyjádřilo, jak je tato scéna srdceryvná, přičemž si všimli vtipného přístupu dítěte a jeho stoicismus zvířete.

Podle Dogtooth Media, pes spí s chlapcem od jeho narození. Od června, kdy 23měsíční Finn začal spát ve své posteli, ho matka nachází schouleného vedle rodinného psa Bruta. Matka, kterou tato scéna zaujala, se rozhodla nainstalovat kameru, která natáčela jejího syna, jak si bere deku a plyšového medvídka a vylézá z postele.

Pes je věrný pouze a bezpodmínečnou lásku. A má neobvyklou schopnost zachytit emoce svých majitelů. Nezrušitelné pouto mezi zvířetem a člověkem.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.