Accueil » Zvířata » Dvě ženy před soudem za krmení a odchyt toulavých koček

Dvě ženy před soudem za krmení a odchyt toulavých koček

Dva ženy, které mají být souzeny městským soudem v Alabamě. Jsou obviněni z krmení a odchytu toulavých koček.

Mary Alstonová, 60 let, a Beverly Robertsová, 84 let, byly skutečně zatčen a uvězněn policií v létě ve Wetumpce. Podle policejního šéfa byly ženy již dříve varovány, aby nekrmily toulavá zvířata.

Soudní přelíčení bylo u městského soudu ve Wetumpce stanoveno na úterý ráno:

Na stránkách dvě ženykteří byli zatčeni veřejná půdaList Montgomery Advertiser uvedl, že Beverly Robertsová byla obviněna z přestupku proti majetku. Beverly Robertsová byla rovněž obviněna z výtržnictví. Mary Alstonová byla obviněna z narušování vládních operací.

Terry Luck, jejich právník, řekl, že dělají veřejná služba odchytem a kastrací toulavých koček.

Zdroj: Capture Instagram

„Byly tam mnoho dalších způsobů přístupu k této problematice bez zatčení a uvěznění těchto žen“ řekl pan Luck.

Policejní náčelník ve Wetumpce Greg Benton řekl:

Řekl, že krmení koček způsobilo nepříjemnosti tím, že přilákalo další zvířata do oblasti. Uvedl, že obě ženy byly „několikrát“ varovány, aby s touto činností přestaly, než byly zatčeny.

Státní zástupce Brad Ekdahl řekl, že věděl. že zatčení přilákalo pozornost za městem Wetumpka, které má 7 200 obyvatel a leží asi 24 km severovýchodně od Montgomery.

„Myslím, že nejlepším přístupem je předložit důkazy spravedlivě a nestranně a umožnit soudci vynést rozsudek,“ řekl pan Ekdahl. Poslední soudní proces se očekává v nejbližších dnech.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.