Accueil » Zvířata » Emotivní setkání bezdomovce se psem po týdnech v nemocnici

Emotivní setkání bezdomovce se psem po týdnech v nemocnici

Emotivní setkání bezdomovce se psem po týdnech v nemocnici

Tento dojemný příběh poprvé začal nehodou. Pes jménem Karma nechtěně spadl do řeky. Rick skočil do vody, aby ho zachránil, což byl velmi hrdinský čin. Bohužel v důsledku této záchrany bezdomovec onemocněl. Vyvinula se u něj vážná infekce a musel být hospitalizován. Tato řeka v Louisianě není vůbec zdravá.

Emotivní setkání bezdomovce se svým psem po týdnech v nemocnici

Tia Torresová, která provozuje útulek pro opuštěné a týrané pitbully, se Karmy ujala, když se dozvěděla zprávu. Rick navzdory špatným okolnostem nenastoupil do sanitky, dokud nevěděl, že jeho pes bude v dobrých rukou. Karma pro něj byla velmi důležitá a nehodlal ho nikde nechat.

Emotivní setkání bezdomovce se svým psem po týdnech v nemocniciZdroj: Capture Instagram

Když byl Rick v nemocnici, Karma čekala na svého majitele a neztrácela naději, že se s ním opět setká. Nic však nebylo jisté. Tia Torresová neznala ani Rickovo příjmení. Nevěděla ani, jak dlouho bude v nemocnici a ve které nemocnici bude. Vše nasvědčovalo tomu, že se majitel pro Karmu nevrátí. Začala tedy pro psa hledat nový domov. Byla tedy připravena nechat ji v útulku VRC.

Ale něco nečekaného jí změnilo život. Dva týdny poté, co byl Rick přijat do nemocnice, se skutečně vrátil pro Karmu. Setkání bylo opravdu dojemné. Tomuto bezdomovci a jeho psovi se ty dva týdny zdály jako věčnost a těšili se na shledání.

Tento pes se znovu setkal se svým majitelem bez domovaZdroj: Capture Instagram

Po tomto nádherném konci žili manželé Rick a Karma díky Tii Torres šťastně až do smrti. Tia Torresová jim nabídla nejen dočasný domov. Ale také práci pro Ricka v obchodě. stejném útulku na částečný úvazek.

Povaha pitbulla se vyznačuje emocionální stabilitou, tolerancí k dětem, náklonností k rodině, nespolečenskostí s cizími lidmi, které považuje za nebezpečné, hlídací schopností a dominancí nad ostatními psy.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit naši stránku. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.