Accueil » ZPRÁVY » IQ test: dokážete vyřešit tento matematický úkol za deset sekund?

IQ test: dokážete vyřešit tento matematický úkol za deset sekund?

Pro povzbuzení mozku není nic lepšího než malý matematický úkol, který musíte vyřešit během deseti sekund. Stačí se podívat na obrázek a vyřešit matematický úkol. Všimněte si, že tento test IQ je vynikajícím způsobem, jak kromě rychlosti mozku posoudit i schopnosti myšlení. Tento test inteligence je nejen zábavný, ale také poněkud náročný. Abyste našli řešení, které hledáte, nezbude vám nic jiného než použít logiku a dedukční schopnosti.

Pokyny k tomuto zábavnému testu inteligence

Na obrázku výše jsou modré a fialové sovy. S přihlédnutím k číslům vzniklým z prvních tří operací zjistíte hodnotu modré a fialové sovy. Tento test je zajímavý a napínavý tím, že se ho musíte pokusit zvládnout za méně než 10 sekund! Zajímá vás, proč byla jako zvíře v tomto IQ testu vybrána sova? Měli byste vědět, že sovy představují znalosti i moudrost. Jsou to noční dravci s vynikajícím zrakem. Abyste probudili svého vnitřního génia, stačí vyřešit tuto malou hádanku. Při hledání odpovědi na tento problém není vhodné příliš přemýšlet. Cílem testu není způsobit vám bolesti hlavy, ale prověřit vaši schopnost provádět mentální výpočty.

Než se pustíte do tohoto IQ testu, nezapomeňte si papír, tužky a kalkulačku. Váš mozek bude vaším jediným skutečným spojencem! Abyste si užili více zábavy, doporučujeme hrát pokud možno s ostatními. Můžete pozvat své přátele nebo několik blízkých rodinných příslušníků a strávit s nimi příjemné chvíle, které budou jistě plné smíchu. Tím zjistíte, kdo je nejrychlejší. Kromě logiky a rychlosti výpočtu se musíte umět soustředit. Chcete-li získat přesnou představu o svých intelektuálních schopnostech, doporučujeme vám, abyste si svůj výkon načasovali. Znovu si zapamatujte, že na zjištění hodnoty sovy každé barvy máte 10 sekund od určitého okamžiku.

Interpretace vašich myšlenkových schopností

Podařilo se vám zjistit hodnotu modré sovy a hodnotu fialové sovy přibližně za 10 sekund? Gratuluji k tomuto úspěchu, ukazuje to, že jste velmi talentovaní. Jste jedním z mála lidí, kteří jsou dobří v mentální aritmetice a mají nezastavitelnou logiku. Vaše inteligence má tendenci imponovat mnoha lidem.

Pokud se vám nepodaří správně odpovědět do 10 sekund, můžete to zkusit znovu, dokud se vám to nepodaří. To neznamená, že nejste chytří, to zdaleka ne! Jste vytrvalý člověk, takže se nevzdávejte a nepodceňujte se. To, že vám nejdou čísla, neznamená, že jste méně inteligentní. Každý člověk má své vlastní schopnosti. Navíc vytrvalost se vždy dříve či později vyplatí.

Skutečný výsledek testu IQ

Nyní, když jste zjistili výsledky matematické úlohy, je čas je zkontrolovat. U modré sovy byla odpověď 40, v případě fialová sova, odpověď na výzvu byla 5. Doufáme, že jste se u tohoto malého testu dobře bavili. Bylo by zajímavé podělit se o něj se svými přáteli a rodinnými příslušníky. Prostě se dobře bavit a vytvořit si zábavné vzpomínky.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.