Accueil » ZPRÁVY » IQ test: Pouze 10 % respondentů dokázalo najít správný díl skládačky do 10 sekund!

IQ test: Pouze 10 % respondentů dokázalo najít správný díl skládačky do 10 sekund!

S touto hádankou si vyzkoušíte své pozorovací a analytické schopnosti. Nezapomeňte však, že máte pouze 10 sekund na to, abyste se zařadili mezi 10 % redakce, která tuto výzvu přijala. Hlavolamy jsou obvykle hádanky, jejichž řešení vyžaduje spíše kreativitu než použití matematických vzorců.

A co je ještě důležitější, hádanky údajně posilují spojení mezi mozkovými buňkami, zvyšují mentální obratnost a pomáhají s krátkodobou pamětí. Dost řečí, nyní se pusťte do akce a najděte ten správný dílek skládačky.

Spusťte stopky!

Dokážete rozpoznat správný dílek desky skládačky?

Hádanky často vyžadují netradiční způsob myšlení, ale někdy také vyžadují vynikající kvantitativní přístup. Na rozdíl od výše uvedeného obrázku musíte použít svůj zrak a pozorovací schopnosti, abyste našli správný dílek k dokončení skládačky na obrázku. I když máte odpověď přímo před sebou, musíte být velmi pozorní a hledat i ty nejmenší detaily.

V souladu se svým názvem bude test záludný, ale než se pustíte do odpovědi, trochu déle se zamyslete.

Hádanka založená na logickém myšlení je známá jako hlavolam. Toto mentální cvičení zlepší vaše schopnosti kritické analýzy a řešení problémů. A díky tomu budete po každé výzvě lépe uvažovat a činit správná rozhodnutí.

Připomínáme, že cílem je najít ten správný dílek, který doplní skládačku. Snadné, že?

Na nalezení správné odpovědi však máte pouze 10 sekund.

Tik…tak…tik…tak…

Dost bylo napětí a tiché hudby v pozadí, pojďme k odpovědi.

Na tomto obrázku je krásná skleněná koule, která se používá k ozdobení vánočního stromku. A cílem je najít správný dílek, který doplní skládačku. Pozorně si prohlédněte všechny detaily na obrázku a vyřešte hádanku co nejrychleji.

Pokud se vám ji podaří najít, gratulujeme. Pokud stále nemůžete najít správnou odpověď nebo jste zmateni, vezměte na vědomí níže uvedenou nápovědu.

Tip: K ozdobení vánočního stromku se obvykle používá sudý počet skleněných koulí.

Stále se potýkáte s problémy? Pak se podívejte na obrázek níže a získejte správnou odpověď.

Tato hádanka vyžadovala rychlé posouzení vašich pozorovacích schopností a ostrosti zraku. Chcete-li pravidelně zlepšovat své kognitivní schopnosti, schopnost řešit problémy a paměť, skládejte hádanky.

 

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.