Accueil » Zvířata » Jak poznáte, zda vás vaše kočka miluje? 4 znaky, které vás zbaví pochybností

Jak poznáte, zda vás vaše kočka miluje? 4 znaky, které vás zbaví pochybností

Kočky jsou vynikající domácí zvířataVíme to. Po dlouhém a náročném dni většina z nás ráda uvítá u vchodových dveří svou kočku,

Některé kočky však nejsou příliš láskyplné. Proto jsme pro vás připravili seznam několika tipů, které vám pomohou zjistit, zda se o vás vaše kočka skutečně zajímá.

Než začnete, je třeba důležité zdůraznit, že domácí zvířata mají nekonečně mnoho výhod pro naše zdraví. Studie ukázaly, že domácí zvířata může snížit stres a krevní tlak. Kromě toho tyto věrní společníci pomáhají svým majitelům rychleji se zotavit. z emocionálního traumatu.

Známky toho, že vás vaše kočka miluje

Vraťme se k hlavnímu tématu tohoto článku: Jak zjistit, zda vás vaše kočka miluje:

Zvedněte ocas

Je velmi pravděpodobné, že vaše kočka projevuje svou náklonnost zvednutím ocasu. Obecně, jeho ocas se zvětšuje, když je nervózní. Ale pokud ho zvedne tak, že při otírání o vás zkroutí špičku, nepanikařte: znamená to jen, že tě miluje.

Zdroj: Capture Instagram
Malé sousto

Další znamení náklonnosti souvisí s tím, jak kouše. Pokud vás při hře jemně kousne, buďte rádi, že vás má rád. NicméněAbyste věděli, zda se vás pokouší kousnout, musíte rozpoznat typy kousnutí. komunikovat něco.

Pomalé blikání

Některé kočky na nás zírají. Pokud to váš čtyřnohý přítel dělá, nepanikařte. Pozorně se dívejte a uvidíte, že bliká jemně a především pomalu. Tímto pohybem vyjadřuje svou lásku k vám.

Nespí sám

Věřte tomu nebo ne, kočky mohou projevit svou náklonnost tím, že spí vedle svého majitele. Takže pokud tě hledá, aby se s tebou vyspal, to znamená. že vám plně důvěřuje. V této souvislosti uvádíme některé další podrobnosti zvědavý o kočkách, které jste možná nevěděli.

Co mají kočky rády

Kočky nemají rády, když se jim někdo dotýká ocasu. Naopak mají rády kontakt kolem míst, kde se nacházejí obličejové žlázy. (pod ušima, pod bradou a u tváří).

Co nedávat kočkám

Z potraviny jsou poukázky pro zdraví vaší kočky, ale jiné jsou obzvláště škodlivé. S ohledem na tuto skutečnost společnost Purina, která se specializuje na výrobu krmiv pro psy a kočky. krmivo pro domácí zvířataprohlašuje, že následující produkty nesmí být vaší kočce podávány:

  • Čokoláda a mléčné výrobky
  • Klobásy
  • Alkohol a jiné zakázané látky
  • Ořechy a koření
  • Syrová vejce

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.