Accueil » Zvířata » Jak si psi vybírají majitele? Pozor na tato znamení!

Jak si psi vybírají majitele? Pozor na tato znamení!

Psi jsou schopni vytvářet různá pouta s lidmi, se kterými žijí. Také v rodině nebo v páru vždy preferují jednoho člověka více než druhého. Zde je návod, jak a proč si vybírají svého pána.

Jak si psi vybírají majitele?

Důvody, proč psi Výběr svého mistra se může zdát komplikovaný. Je to však zcela naopak. Ve skutečnosti si vás vybírá instinktem, řídí se svým čichem a tím, co cítí, když se ho dotýkáte.

Pes je velmi citlivé a vnímavé zvíře. Také jako by viděl auru lidí a okamžitě pochopil, kdo je ten, kdo si podle něj zaslouží být jeho průvodcem.

Přečíst Poslední objetí psa svého pána se dotýká celého světa, srdcervoucí rozloučení

Jak víš, že tě považuje za svého pána?

Od té doby pouto psovoda a psa bude vytvořen. Zvíře pak s vámi bude rádo trávit čas, potěší vás a poslechne. Bude mít radost z mazlení a bude se vám věnovat mnohem více než ostatním lidem v rodině.

Skutečnost, že váš pes to, že tě považuje za svého pána, neznamená, že v rodinné jednotce je pouze jeden člověk, kterému musí být poslušný. Ve skutečnosti to znamená, že pro něj budete mít zvláštní roli a důležitost.

Kdo volí psa jako pána?

Pes bude mít první adaptační období doma. V první řadě se spojí s lidmi, kteří jsou součástí jeho sociálního jádra. Poté bude studovat osobnosti každého člověka. Od přírody dává najevo svůj temperament a pak bude testovat lidi.

Zjistí tak, kdo je nejslabší, kdo nejsilnější a kdo se o něj dokáže nejlépe postarat. Pro psa bude jeho pánem ten, kdo dokáže rozhodným, pevným a odpovědným způsobem uspokojit jeho potřeby.

Ke čtení Největší, ale také nejmilovanější psí plemena

Jak zjistit, zda máte se svým psem pouto

Psi vědí že je milujeme. Tímto způsobem budete vědět, že jste s ním navázali důležité pouto, pokud bude sedět u vašich nohou, odpovídat na vaše volání nebo sledovat každý váš pohyb.

Navíc vám pes dá vědět, když má hlad, chce jít ven nebo si chce hrát. Krátce po prvních vzdělávacích sezeních bude snadné pochopit, koho si vybral za svého učitele podle jeho postojů a připoutanosti.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.