Accueil » Zvířata » Jak vyrobit narozeninový dort pro kočku

Jak vyrobit narozeninový dort pro kočku

Dnes budeme hovořit o narozeniny našich koček a jak ho oslavit speciálním menu, které si budou moci vychutnat i oni:

Narozeninový dort pro kočky:

Mnoho lidí vnímat je jako součást rodinyTakže v den jejich narozenin to ani jinak nejde a můžeme jim dát speciální dárek.

Musíme mít na paměti, že potřeby našich koček se liší od našich. Nemůžeme jim tedy dát tradiční dort, jaký bychom jedli na naší oslavě. Například, kočky jsou v podstatě masožravci.

Je třeba také poznamenat, že kočky nevnímají chutě věcí stejně jako my.protože jejich smysly jsou odlišné. Zkrátka nevnímají věci stejným způsobem jako my. Jedním z hlavních rozdílů je, že nedokážou rozlišit sladké chutě, takže na cukr při pečení dortu zapomeneme. Ve skutečnosti by se kočky měly sladkostem vyhýbat, protože cukr jim může způsobit problémy.

Náš cíl je tedy jasný, musíme získat dort. které vypadají jako naše narozeninové dorty, ale které uspokojí naše kočkovité šelmy. Jedním z hlavních rozdílů je, že místo sladkého, které jim obvykle škodí, bude koláč slaný. Buďte velmi opatrní, pokud do něj vkládáte zapálené svíčky, protože jejich zvědavost by jim mohla spálit vousy.

Recept na kočičí dort:

Tento recept je docela jednoduchý a jejich příprava by neměla trvat dlouho, v zásadě by měla trvat méně než půl hodiny.

Zdroj: Capture Instagram

Přísady na kočičí dort jsou následující:

Půl konzervy tuňáka nebo lososa.
3 nebo 4 lžíce strouhaného sýra.
3 lžíce mouky a 1 vejce.

Než začnete, předehřát troubu, aby byla připravena.. Poté ingredience dobře promíchejte. Formu na pečení vymažte olejem a vložte do ní směs přísad. Poté ji pečte v troubě po dobu 15 až 20 minut.

Jakmile je dort hotový, můžete mu dát poslední šmrnc. udělat ji ještě lákavější, například ji potřít rybí nebo masovou omáčkou, ozdobit pamlsky, použít trochu kočičí mňamky nebo jakoukoli jinou kočičí pochoutku, která vás napadne.
Všechno nejlepší k narozeninám!

Doufáme, že se vám líbilo recept na kočku.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii (Zvířata)

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.