Accueil » Zvířata » Jaké je poslání psů v našem životě? Zde je odpověď

Jaké je poslání psů v našem životě? Zde je odpověď

Věděli jste, že váš pes má kromě toho, že vám dělá společnost, také poslání podporovat vás v nejtěžších chvílích vašeho života? Ano, psi jsou čestní, věrní a nesmírně oddaní.

Jaké je poslání psů v našem životě?

Když do našeho života vstoupí pes, není to náhoda. Jsou to velmi zvláštní bytosti, které působí jako strážci rodiny, podle víry předků mnozí z nich přicházejí, aby zrušili nějakou rodinnou karmu nebo svou osobní karmu.

Vlastnit psa znamená přesně vědět. co chce, každým pohledem a každým štěknutím. Znamená to mít bytost, která opravdu ráda poslouchá váš zpěv v kuchyni nebo která vás podpoří v temných chvílích. Znamená to mít vždy někoho, kdo je připraven naslouchat, aniž by vás soudil, a kdo vám bude stát po boku, až vám budou po tvářích stékat slzy.

Ano, jsou to zvířata, ale mají způsob bytí, který jim vynesl titul „nejlepší přítel člověka“.. Nebylo by divné, kdybychom si mysleli, že tito společníci mají v našem životě určité poslání.

Jaké je poslání psů v našem životě?Zdroj: Capture Instagram

Někdy je posláním psů být v našem životě anděly, se zvláštním významem pro náš život. Jsou energetickými ochránci, kteří absorbují vibrace, jež nejsou v rovnováze, a my jim prostřednictvím mazlení pomáháme zbavit se špatných věcí, které absorbují. Mají citlivost tak vysoko, že jsou schopni vnímat a pozorovat více, než si dokážeme představit, jsou schopni vidět dimenze nebo úrovně. vědomí, aby nás upozornil na nebezpečí.

Mít psa znamená že máte zvláštní pouto s duchovní bytostí, které nelze nikdy přerušit. Znamená to, že máte lásku, která nikdy nezemře.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.