Accueil » Zvířata » „Je nejmilejší“

„Je nejmilejší“

Pes, který hledá domov, byl na adopční akci ignorován: „Je nejhodnější

Je smutné, že mnoho psů je ignorováno, jakmile se objeví na světě, a jsou odsouzeni k životu na ulici nebo v žalostných podmínkách. nikdo se o ně nestará nebo jim dát lásku.

Naštěstí se záchranným organizacím a útulkům, které se věnují jejich ochraně, daří zajistit jim ten nejlepší život, jaký mohou v rámci svých možností poskytnout, dokud nenajdou nový domov, kde tito psi mohou prožít nejlepší dny svého života.

Toto je příběh psa Boba, který se nachází v záchranné stanici Badass Animal Rescue v Brooklynu v New Yorku (USA) a čeká na rodinu. adoptovat ho a dát mu nový život.

Stejně jako mnoho jiných útulků i Badass Animal Rescue pořádá a účastní se adopčních akcí, aby pomohla těm, kteří se z různých důvodů snaží najít domov.

Tento pes byl na adopční akci ignorován.

Přestože základním záměrem je zajistit adopci, může být pro dobrovolníky srdcervoucí, když jsou některá z těchto zvířat ignorována. V ten den ho Bobův pečovatel vzal na jednu z akcí, byla přesvědčena, že bude adoptován, protože přitahoval pozornost lidí, ale byl to jen smutný okamžik.

Naštěstí se na akci objevila Andrea Cáceres, ilustrátorka, která měla za úkol ztvárnit zvířata a získat pro ně peníze. Rychle si všimla, že se všem psům dostává pozornosti, až na jednoho, který byl zcela ignorován. Tímto plachým psem byl Bob. Tato scéna jí zlomila srdce a rozhodla se sdílet video na TikToku, aby podpořila jeho adopci.

Příspěvek dosáhl více než 4,5 milionu zobrazení a popis zní Je to nejroztomilejší štěně, 3 roky staré, velmi pohodové a ideální velikosti pro newyorský byt. K dispozici.

Díky tomu, že se video stalo virálním, obdržel Bobův útulek více než 40 žádostí od lidí, kteří si ho chtěli adoptovat. Lidé, kteří tyto snímky viděli. byli velmi dojati příběhem tohoto roztomilého zvířete.

Stejně tak záchranná stanice Badass Animal Rescue uvedla, že je velmi vděčná za veškerou pozornost, které se Bobovi dostalo, a že podle serveru Insider o něj projevily „spousty zájemců“ a mnoho žádostí od potenciálních rodin.

Zpráva o Bobově nadcházející adopci přinesla radost celé komunitě, které na něm záleželo. Jeden z komentářů k videu zněl: „Díky bohu, že ho konečně ocenili, už jsem se bála, že budu muset jet z Ohia do New Yorku, abych mu dala milující domov!“ Mnoho lidí je šťastných že pomohl tomuto ubohému psovi, který byl až dosud ignorován. Nyní bude mít Bob život, který si zaslouží, plný lásky a štěstí.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.