Accueil » Zvířata » Je váš pes doma sám? Zde jsou 3 tipy, jak předejít škodám v době vaší nepřítomnosti.

Je váš pes doma sám? Zde jsou 3 tipy, jak předejít škodám v době vaší nepřítomnosti.

Je váš pes doma sám? Zde jsou 3 tipy, jak se vyhnout škodám v době vaší nepřítomnosti

Jen ve Francii žije asi 8 milionů psů. To znamená, že mnoho z nich musí trávit své dny o samotě. Aby se pes v takové situaci cítil dobře, je zapotřebí minimální příprava. Zde jsou podrobnosti!

Zůstat sám není pro psa snadné!

Jak víte, pes má stále instinkty smečkového zvířete. Pokud se náhle ocitne sám, jistě zpanikaří a bude sám hledat řešení. Nejlepším řešením v tomto případě je odstranit tyto predispozice od útlého věku.

To vyžaduje zaměstnejte svou mysl pomocí určitých hraček. V místním obchodě se psy určitě najdete nějakou, která by vás mohla zajímat. Na druhou stranu je váš odchod z domova pro vašeho pejska také velkým smutkem. Je to normální, protože je velmi láskyplný.

Pes se někdy oddává určitým automatismům, zejména když odejdete z domova. Pokud si obléknete pracovní oblečení, okamžitě si bude myslet, že odcházíte. Takže můžete přerušit tento vzorec myšlení. atmosféru tím, že půjdete na pohovku.

Je váš pes doma sám? Zde jsou 3 tipy, jak zabránit škodám, když jste pryčZdroj: Capture Instagram

Pozorujte také jeho postoj, pokud nečekaně opustíte svůj dům. Jindy ho také můžete vzít na procházku. Hlavní je, abystevyhnout se všem druhům rituálů než si pes zvykne být sám.

Jak dlouho může být pejsek sám?

Mnoho majitelů se ptá, zda by měli nechat svého psa dlouho samotného doma. A mají pravdu, protože pes by neměl být dlouho ponechán sám. být opuštěn takto. A někteří z nich to nemohou pravidelně dostat ven.

Existuje mnoho parametrů, které je třeba zvážit, než necháte psa samotného. Nejdůležitějším z nich je, že se musí zdržet ulevit si když se o něj nikdo nestará. Což znamená, že pokud se pustí, mohlo by vás po příchodu domů čekat milé překvapení!

V úvahu je třeba vzít také věk psa a jeho chování. Štěně je samozřejmě třeba téměř rozmazlovat. každou hodinu. Pokud se jedná o dospělého člověka, může pak vydržet i několik hodin v kuse bez svého pána.

Je váš pes doma sám? Zde jsou 3 tipy, jak zabránit škodám ve vaší nepřítomnostiZdroj: Capture Instagram

V průměru naši odborníci doporučují najít psa po cca. 4 až 6 hodin nepřítomnosti. Chcete-li si však být jisti potřebnou dobou, pozorujte jeho chování pomocí kamery. Tak uvidíte, jak reaguje, když je unavený z toho, že je sám.

Hlídání psa: Zajímavé řešení pro psa!

Na hlídání psůStejně jako chůva se i psí hlídač stará o psa v době, kdy majitel není nablízku. Odborníci tento anglosaský koncept doporučují, pokud váš pes není zvyklý být sám. Navíc náklady na tento druh služby nejsou tak drahé, jak byste si mohli myslet!

Existuje mnoho lidí, kteří by mohli plnit úkoly hlídače psů. Pokud však dáváte přednost tomu, abyste prošli profesionályStačí si je vyhledat na internetu. Způsob jejich práce se také liší. Některé psa jen vyvenčí a jiné počkají, až se vrátíte.

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.