Accueil » Zvířata » Jeden muž se stará o více než 750 nechtěných psů

Jeden muž se stará o více než 750 nechtěných psů

Psi nejsou jen domácí mazlíčci, pomáhají nám stát se lepšími lidmi a posunout se vpřed. Pes v našem životě zvyšuje naše sebevědomí a činí nás mnohem zodpovědnějšími. Psi se stávají členy rodiny, a proto mají svou vlastní láskyplnou přezdívku.

Mnoho zvířat je opuštěných Mnoho zvířat je opuštěno na ulici jako odpadky těmi, kteří si neváží jejich společnosti. Naštěstí existují lidé jako Saša Pešić, kteří pomáhají psům bez domova.

Tento muž si otevřel vlastní přístřešek v roce 2008ve kterém dnes sídlí 750 psů. Pešicův příběh začal v témže roce, kdy se vracel domů a cestou našel čtyři opuštěná štěňata. Nedokázal potlačit svou touhu je zachránit, a tak se rozhodl jim pomoci.

Zdroj: Capture Instagram
Muž pomohl 750 psům bez domova a zřídil útulek

S podporou 6 dobrovolníků, Sašovi se podařilo otevřít úkryt. Zná jména všech zvířat ve své péči, očkuje je, sterilizuje a čipuje. Sasha zachránila 1 200 psů a asi 400 z nich adoptovali lidé po celém světě. Je jistě velkým příkladem pro všechny.

Zdroj: Capture Instagram

Tento muž se dostal do potíží s vlastníky pozemku, na kterém se přístřešek nachází. Poté, co se o situaci dozvěděli, pomohly s projektem tisíce lidí.

Sasha je vděčná za podporu všech a věří, že problém tolika opuštěných psů je vinou systému, který nehledá řešení, ale spíše způsobuje větší škody.

psiZdroj: Capture Instagram

Problém spočívá v nezodpovědnosti majitelů, kteří nechávají své psy venku, když už je nechtějí,“ říká Saša.

Zvířata jsou úžasné bytosti, upřímné bytosti, které jsou připraveny dát nám veškerou svou lásku a náklonnost. Zaslouží si bezpečné místo k životu. Potřebují lidi, kterým na nich záleží, kteří je milují a váží si jich.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.