Accueil » ZPRÁVY » Jeden teenager zemřel, další je ve vážném stavu a vyšetřuje se nebezpečná výzva na TikToku.

Jeden teenager zemřel, další je ve vážném stavu a vyšetřuje se nebezpečná výzva na TikToku.

V posledních hodinách, V jejím domě byla nalezena mrtvá nezletilá osoba. v Santa Fe poté, co splnil kontroverzní virovou výzvu, která kolovala na TikToku. Dnes bylo oznámeno, že 13letý mladík zemřel a 17letý mladík je v nemocnici poté, co splnil nebezpečnou výzvu na sociální síti..

K incidentu došlo tuto neděli odpoledne ve městě General Roca. Mladiství byli nalezeni v domě v ulici Mitre Street ve čtvrti Bagliani. Jeden z mladíků nejevil známky života, zatímco jeho kamarád byl v bezvědomí..

Po tom, co se stalo, přijeli do domu pracovníci bezplatné záchranné služby provincie Siarme a potvrdili smrt třináctiletého chlapce. Mezitím se pokusili sedmnáctiletého chlapce oživit a převezli ho na dětské oddělení nemocnice Francisco López Lima.

Teenageři byli nalezeni v domě v bezvědomí poté, co zřejmě plnili nebezpečnou výzvu na TikToku (Ilustrační snímek).

Incident je zahalen tajemstvím. Podle zdrojů z případu jsou oba nezletilí. by se „utopili“ kvůli výzvě, kterou viděli na sociální síti TikTok.. V nejbližších hodinách bude provedena pitva oběti, která určí příčinu smrti. Druhý mladík zase je ve vážném, ale stabilizovaném stavu v nemocnici.

„Je velmi smutné, co se stalo v Roce. Bohužel se předpokládá, že to bylo v důsledku nesprávného postupu. Tyto výzvy, které jsou tak nebezpečné, že se šíří po sítích, kde zadržujete dech, až omdlíte,“ řekl. řekl. Miguel LedesmaSiarme hlavu.

Státní zástupce na veletrhu, Villa Julieta a zástupce státního zástupce Marcelo Ramos byli včera na místě činu. Jeho kolegyně Silvana García případ v posledních hodinách sledovala a nařídila podniknout první kroky.

K podobnému incidentu došlo i ve městě San Lorenzo v Santa Fe, kde byl zaznamenán podobný případ. Dvanáctiletá dívka se zúčastnila kontroverzní virové výzvy na TikToku známé jako „blackout challenge“ a zemřela poté, co jí došel vzduch..

Podle předběžné zprávy z pitvy provedené v Ústavu soudního lékařství v Rosariu byla příčinou smrti oběti mechanická asfyxie oběšením. Rodina nezletilého po osudné epizodě případ zveřejnila na sociálních sítích, aby upozornila rodiče dalších dětí a mladistvých a předešla dalším případům.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.