Accueil » Zvířata » Jeho kočka na něj celou noc zírá, on ji nakonec natočí a konečně pochopí, co se děje.

Jeho kočka na něj celou noc zírá, on ji nakonec natočí a konečně pochopí, co se děje.

Jeho kočka na něj zírá celou noc, nakonec ho natočí a konečně pochopí, o co jde

Domácí zvířata jsou často podivná, ale přesto jsou to přátelé lidí. Někdy se dokonce stávají nedílnou součástí naší rodiny. Někdy je obtížné pochopit chování domácích zvířat. A Danielova kočka mu dala zabrat. Naštěstí se mu díky fotoaparátu podařilo záhadu vyřešit! Všechno vám o tom povíme!

Nová kočka v domě Hawkinsových !

Daniel, jeho partnerka a děti si už nějakou dobu přáli adoptovat kočku. Jednoho dne se rozhodli, že se vydají do útulku, aby si našli chlupatou kuličku. Rodina se vydala do útulku, aby našla chlupatou kuličku. Rodina se následně zaměřila na na mladou kočičku, kterou pojmenovala Muffins.

Tato rodina netušila, co pro ně kočka chystá. Danielovy děti Muffinse vítaly a hýčkaly. Zdálo se, že si kocour zvyká na nový život v rodině. svém novém domově.

Přečtěte si více
Video: Adoptuje štěně kokršpaněla, ale bylo to jiné obrovské plemeno

Jeho kočka na něj zírá celou noc, konečně ji natočí a pochopí, co se dějeZdroj: Capture Instagram

Muffins se však choval zmateně a téměř děsivě. Brzy po svém příchodu do rodiny začal kocour chovat kupodivu. Kočka měla totiž nepříjemný zvyk stát v noci na prahu pokoje svých majitelů.

A přesto měl Muffins vlastní postel. Ale tento kocour raději trávil noci v. sledovat své majitele, když spali. Daniel se později rozhodl, že ho nechá u sebe, aby si odpočinul. To však věci nepomohlo.

Podivné chování kočky!

Daniel nechal Muffins spát v posteli manželů. Kočka se však stále nechtěla vzdát spánku. Chlupatá koule pokračovala zírala dvojici po celou noc.

Muffiny takto pokračovaly několik dní. Hawkinsovi začali být chováním kočky znepokojeni. Zvláště je napadlo, že by zvíře mohlo trpět něčím trpí.

Přečíst
Jejich kočka odmítá nechat dítě na pokoji, když manželé zjistí důvod, přijede policie.

Pro jistotu se Daniel rozhodl nainstalovat kameru v ložnici. To by mu umožnilo přesně zjistit, co vlasová koule dělala, zatímco manželé spali. Té noci šel Daniel spát s vědomím, že jeho otázky budou konečně zodpovězeny.

Jeho kočka na něj celou noc zírá, on ji konečně natočí a pochopí, co se dějeZdroj: Capture Instagram

Za zmínku stojí ještě jeden důležitý fakt. Danielovi lékaři diagnostikovali těžké astma od svých 13 let. Přestože musel být stále opatrný, vedl tento muž od rodiny normální život. Od té doby, co se u něj doma objevil Muffins, však Daniel začal mít časté astmatické záchvaty.

Za návrat jeho astmatu může kočka!

Jednoho rána se Daniel rozhodl podívat na obsah videa. A z toho, co uviděl, mu tuhla krev v žilách. Na videu viděl svou ženu a sebe, jak spí… a kočku, která byla na ně zírala. Ale to není všechno! Díky tomuto videu se Danielovi podařilo zjistit původ jeho astmatických záchvatů.

Muffins má zřejmě ve zvyku sMuffinsův obličej na Danielově když byl v hlubokém spánku. Proto měl Daniel v noci potíže s dýcháním. Když se Danielova manželka dozvěděla o Danielových nálezech, žertem mu řekla, že to byl pravděpodobně způsob, jak kočka projevuje svou lásku.

Přečíst
Zde jsou důvody, proč byste nikdy neměli dávat zvonek na obojek své kočky, buďte opatrní!

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.