Accueil » Zvířata » Jeho majitelé odešli do pečovatelského domu, tato kočka nechápe, proč je v útulku

Jeho majitelé odešli do pečovatelského domu, tato kočka nechápe, proč je v útulku

© Jeho majitelé odešli do pečovatelského domu, tato kočka nechápe, proč je v útulku

Kočka Cyclone dezorientovaná v útulku „Le Chat et la Vie“ zoufale touží po novém domově. Navzdory své snové minulosti se tato kočka snaží adaptovat na tento omezený život a zdůrazňuje emocionální problémy domácích mazlíčků. Pojďme objevit portrét roztomilé kočky, připravené nabídnout lásku a mazlit se navzdory obtížím. Prozkoumejte, jak můžete něco změnit tím, že jim nabídnete šanci znovu získat ztracené štěstí. Více podrobností se dozvíte v našem článku

Cyklonův smutek u úkrytu „Le Chat et la Vie“.

Cyklón, tato nádherná 11letá mourovatá kočka, se ocitá v útulku „Le Chat et la Vie“ zmatená. Důvod ? Jejich páni jsou odešel do EHPAD. Špatná zpráva pro tuto kočku, která je tak připoutaná ke svým majitelům.

Tato kočka, která bývala obyvatelkou milujícího domova, se tomu snaží přizpůsobit radikální změna. Tváří v tvář omezenému životnímu stylu, daleko od své minulé svobody, Cyklón zdá se ztracený mezi ostatními kočkovitými šelmami, které, jak se zdá, nemá rád.

Přečtěte si 5 důvodů, proč kočka ráda pije vodu z kohoutku

Navíc tato kočka, kdysi osamělý průzkumník mezi zahradou a domem, je nyní uzamčen ve společné místnosti.

Jeho láska ke svobodě, proměněná ve stín sebe sama, mu v tomto novém prostředí znepříjemňuje. Nepříjemná situace Cyclone zdůrazňuje výzvy, kterým mohou zvířata čelit, když přijdou o své domovy.
Jeho majitelé odešli do pečovatelského domu, tato kočka nechápe, proč je v útulkuZachyťte facebook

Portrét roztomilého společníka navzdory nepřízni osudu

Navzdory tomuto špatnému období zůstává Cyclone a přítulná a pohodová kočka. Jeho návštěvy v útulku neodrážejí jeho skutečný charakter, protože je velmi zneklidněn nedávnými událostmi.

dále Cyklónkočka, ač nezávislá, oceňuje mazlení momenty mezi jeho průzkumy. Jeho laskavý temperament kontrastuje s jeho současnou situací. Zdůraznění zásadní potřeby najít domov vyhovující vlastním potřebám.

Přečtěte si Osiřelá štěňata se setkají s toulavým psem, co se stane, je překvapivé!

Její klasický vzhled a střední věk by skutečně neměly zastínit její přirozenou krásu. Společnost Cyclone, a velká sportovní kočkamohl přinést nesmírnou radost rodině připravené přivítat čtyřnohého společníka.

Navíc jeho optimální zdravotní stav dělá tuto kočku připravenou na sdílení krásných let s milující rodinou. Měli byste vědět, že je označena identifikací čipem, kastrací a aktuálním očkováním.

Kočka, která hledá druhou šanci

Cyclone touží najít domov, kde by byl jedinou kočkou. To mu dá příležitost získat zpět svou svobodu a užít si venkovní prostor. Jeho touha po dobrodružství přetrvává i přes těžké okolnosti. Ta jako ideální kandidát do rodiny připravené ho adoptovat hledá místo, kde by mohl prospívat.

Cyclone je kočka, která si zaslouží druhou šanci. Má před sebou ještě mnoho dobrých let a má hodně lásky na rozdávání. Nyní je zde útočiště Kočka a životLouvigny v úkrytech Calvados (14) při čekání na a milující rodinu. V této souvislosti jsou na jejich stránce k dispozici podrobné informace o tom, jak sdružení kontaktovat Facebook.

Přečtěte si Kdo je chytřejší, kočky nebo psi? To je odpověď od odborníků!

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.