Accueil » Zvířata » Jeho pes měl být utracen, ale stalo se něco neuvěřitelného!

Jeho pes měl být utracen, ale stalo se něco neuvěřitelného!

Neuvěřitelné uzdravení psa „Frenchieho“ je příkladem toho, že se nemusíte vzdávat, abyste dosáhli toho, co chcete. Zvíře se z jednoho okamžiku stalo paraplegikem kvůli vyhřezlé ploténce, která mu znemožňovala úplně pohybovat zadníma nohama. Protože už neměl sílu ve svalech, musel chodit s postrojem. Navzdory všem předpokladům se pes zotavil a začal znovu chodit. „Jeho tvář říkala, že není čas jít.“ řekl jeho pán.

Po konzultaci s odborníky byly Frenchieho vyhlídky neradostné.

Veterináři jejímu majiteli doporučili zvážit eutanazii. Se svým roztomilým pejskem se však nechtěl rozloučit, a tak se rozhodl dát vše do konce, aby dosáhl jeho uzdravení: „Jeho tvář říkala, že není čas odejít, běželi jsme k jinému veterináři, kde ho operovali podruhé,“ začal příběh jeho majitel (@trinimartineza) ve videu na TikTok.

Veterinář doporučil eutanazii pro svého psa, stalo se něco neuvěřitelného.Zdroj: Capture Instagram

Frenchie pak začal navštěvovat fyzioterapie aby získal zpět ztracenou sílu. Proces byl obtížný: „Tvá tvářička byla plná naděje. Nebylo možné se na tebe dívat a neplakat, tvé odhodlání dělat každé cvičení…“, napsal jeho tehdejší učitel.

Po nějaké době, se jeho zdravotní stav zlepšil a pes začal opět běhat.

Jeho majitel mu pak chtěl zanechat vzkaz naděje: „Připomínka toho, že můžeme překonat nepřízeň osudu. Úsilí, odhodlání a spousta lásky.

Tento pes má před sebou určitě ještě spoustu životaJe to velmi statečný, veselý a hravý pes. Nyní si s rodinou užívá života jako nikdy předtím.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.