Accueil » ZPRÁVY » Jen ti nejchytřejší dokázali najít 7 srdcí: vyzvěte svou mysl za 8 sekund!

Jen ti nejchytřejší dokázali najít 7 srdcí: vyzvěte svou mysl za 8 sekund!

Lidé, kteří se této vizuální výzvy zúčastnili, uváděli, že bylo téměř nemožné ji dokončit ve stanoveném čase. Jste připraveni na výzvu tohoto týdne? Pokud ano, přejeme vám hodně štěstí.

Podaří se vám vidět všechna skrytá srdce?

Chcete-li zvítězit ve vizuální soutěži tohoto týdne, budete muset napnout své smysly na maximum, protože přibližně 95 % účastníků ji nedokázalo vyřešit kvůli jejím EXTRÉMNÍM nárokům. Myslíte si, že jsou vaše schopnosti „výjimečné“? Je čas to dokázat!

Tentokrát vám představujeme krásnou jarní krajinu, kde je láska doslova všude. Jakým způsobem? Všude kolem je ukryto celkem 7 srdíček. Na jejich identifikaci máte celkem 8 sekund. Jste připraveni? Aktivujte své „jestřábí oko“!

Jen smart to dělají správně!

Zastavte! Čas vypršel. Víme, že to může znít velmi omezeně a přísně, ale jednou z vlastností vizuálních výzev je přimět náš mozek „pracovat“ pod tlakem. Pokud jste neuspěli, nepřestávejte cvičit, protože jen tak můžete zlepšit své smysly a uspět.

Přestože některá jsou mnohem viditelnější než jiná, museli jste „zbystřit“ zrak, abyste rozeznali 7 srdcí roztroušených na obrázku. Podařilo se vám je najít? Svou odpověď doložte vyřešeným obrázkem pod tímto odstavcem.

 

 

Související příspěvek

Photo of author
O autorze, Natalie