Accueil » Zvířata » Juliet, opuštěná kočka operovaná po spolknutí 38 gumiček

Juliet, opuštěná kočka operovaná po spolknutí 38 gumiček

Juliet je jméno kočky, kterou přivezli do Charleston Animal Society. Muž, který se jí skutečně ujal poté, co ji opustili její majitelé.

Kočka ve špatném stavu

Představitelé společnosti si uvědomili, že kočka nebyl ve vynikajícím stavu. Měla potíže s krmením, jedla jen jednou týdně a chyběla jí energie, která je pro kočky typická. To vedlo ke specializovaným testům, které odhalily případné abnormality.

Rentgenové vyšetření odhalilo velmi neobvyklou žaludeční překážku. Proto bylo rozhodnuto kočku operovat, aby se zjistila a odstranila příčina obstrukce. Charlestonská humánní společnost v oficiálním prohlášení tento nález vysvětlila.

„Co Dr. Leigh Jamison a záchranný tým zjistil, že je prostě neuvěřitelné : zdánlivě nekonečná hromada gumiček, které se stále uvolňovaly, když je doktor Jamison chirurgicky odstraňoval,“ uvádí se v prohlášení.

Zdroj: Capture Instagram

Kočka Julie měla v břiše celkem 38 gumiček se používaly na svazování ženských vlasů. Tyto předměty bránily kočce v konzumaci a trávení potravy.

Prozatím, kočka se zotavuje a čeká na rodinu, která jí poskytne domov. „Musíme se ujistit, že během krmení jsou její elektrolyty v rovnováze,“ řekl. Dr. Leigh Jamison řekl.

„Nikdy jsem nic podobného neviděl. řekla doktorka Leigh Jamisonová, zástupkyně ředitele veterinární péče Charlestonské zvířecí společnosti.

V současné době čeká Julii dlouhá cesta k uzdravení. „Je v dobrém stavu, ale v současné době je velmi opatrně vyživována pomocí výživové sondy, Jamison řekl.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.