Accueil » Zvířata » Když si vás kočka vybere, ukáže vám těchto 5 znaků náklonnosti!

Když si vás kočka vybere, ukáže vám těchto 5 znaků náklonnosti!

Kočky jsou tajemná a podmanivá zvířata. Mají pověst nezávislejších než psi. Přesto ti, kteří měli to štěstí, že získali náklonnost kočky, vědí, že tyto kočky mohou být stejně milující a loajální.

Kočka, která si vás vybere jako svou oblíbenou osobu bude vykazovat známky náklonnosti jedinečným a zvláštním způsobem. V tomto článku prozkoumáme pět výmluvných znamení, že si vás kočka vybrala a projevuje vám náklonnost. Tato znamení vám nejen pomohou lépe porozumět vašemu kočičímu společníkovi, ale také posílí pouto mezi vámi a vaším mazlíčkem.

1. Neustálé předení:

Jeden ze znaků náklonnosti Nejviditelnější u kočky je předení. Když se kočka kolem vás cítí opravdu pohodlně a bezpečně, její vrnění se stává neustálým. Tento jemný, uklidňující zvuk je výrazem štěstí a spokojenosti. K tomu však dochází pouze tehdy, když se s vámi kočka cítí naprosto sebejistě a klidně.

Na čtení 3 koťat, která ukradla košík německého ovčáka, je reakce psa neuvěřitelná

2. Vaše kočka si o vás tře hlavu:

Třel si hlavu na vašem těle je znamením náklonnosti a sounáležitosti s kočičím světem. Kočka na vás přitom zanechá svůj pach. Ve skutečnosti vás označuje jako součást svého území a dává vám najevo svou důvěru. Toto gesto je způsob, jak říct „Miluji tě“. Ukazuje vám, že vás považuje za součást své rodiny.

3. Jemně tě olizuje nebo kousne:

To se může zdát divné, ale když kočka Jemné olizování nebo kousání je známkou lásky a náklonnosti. Často nám tento projev náklonnosti může být trochu nepříjemný. V kočičím jazyce je to však způsob vyjádření lásky a péče o někoho. Takže pokud vás vaše kočka jemně okusuje nebo olizuje, považujte to za gesto skutečné náklonnosti.

4. Vaše kočka s vámi sdílí svůj prostor:

Kočky jsou stvoření extrémně teritoriální. To je důvod, proč sdílení jejich osobního prostoru s vámi je známkou důvěry a uznání. Pokud se rozhodne odpočívat a spát vedle vás nebo dokonce na vás, je to jasné znamení, že se ve vaší přítomnosti cítí bezpečně. Dovolte mu tedy užít si tyto chvíle a uvidíte, jak se vaše pouto posílí.

5. Uvolněný pohled a pomalé mrkání:

Když se na vás kočka dívá uvolněnýma očima a pomalu mrká, je to znamení, že se cítí milovaná a výjimečná. Toto chování je známé jako „blikání.“ Je to skutečně forma pozitivní komunikace v kočičím světě. Na chat můžete reagovat pomalým mrkáním, což umocňuje pocit důvěry a vzájemné náklonnosti.

Ke čtení Pes skočí do cizího auta, aby byl konečně adoptován

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.