Accueil » Zvířata » Kočka, která nechtěla čekat na psa u snídaně, dala jasně a zřetelně najevo svůj názor (Video)

Kočka, která nechtěla čekat na psa u snídaně, dala jasně a zřetelně najevo svůj názor (Video)

Tato kočka je nešťastná, že čeká na psa u snídaně, a dává to jasně a hlasitě najevo (Video)

Krieger je kočka, která sdílí svůj život s několika dalšími domácími zvířaty. Jednoho dne měl už dost rozmarů rodinného psa. Luigi nechal všechny čekat u snídaně. Naštvaný kocour se rozhodl dát celé skupině najevo svou nespokojenost podivně šokujícím způsobem. A to ještě předtím, než se psík konečně odhodlal ukázat špičku svého čenichu. Více vám prozradíme v následujících řádcích!

Tato kočka se proslavila na internetu!

V tento den se tato kočka chovala jinak než každé jiné ráno. Kočka se usadila čelem k oknu a vydávala neobvyklé mňoukání. Krieger se tvářil nevrle a nejspíš ho něco rozčílilo.

Kocourův nevrlý výraz byl překvapivý a zároveň legrační. Ale důvod jeho chování byl ještě zábavnější. A naštěstí měl majitel tohoto kocourka reflex a vše natočil. Zdaleka si však nedokázala představit, že její v.ideo bude mít takový úspěch.

Přečíst
Tento pes každý den čeká na řidiče popelářského vozu, dojemný příběh!

Klip, který byl sdílen na Tik Toku, vyvolal na této platformě rozruch a podařilo se mu získat více než 4,8 milionu zhlédnutí. Video pak sdílel i známý youtubový účet Cole & Marmalade. To je také jeden z důvodů, proč se příspěvek stal virální na internetu.

Podivné chování koček!

Každé ráno má celá zvířecí rodina zvyklí společně obědvat. Podle majitele je to jediný způsob, jak dosáhnout toho, aby se ke všem chovali stejně. Tento zvyk také zabraňuje konfliktům mezi kočkami a psy.
Kočka, která je nespokojená s čekáním na psa u snídaně, dává jasně a zřetelně najevo svůj názor (Video)Zdroj: Capture Instagram

Takže než začnete jíst, musíte se ujistit, že jsou všichni přítomni. Družina se skládá z Kriegera, malého kocoura, a jeho kolegů koček Archera a Luny. Je tu také Luigi, který je pes.

Toho rána pes odešel, zatímco Krieger vypadal hladově. Kočka neváhala vyjádřit svou rozmrzelost nad touto situací. Nečekaně se z chlupaté koule udělalo několik neobvyklé zvuky které jeho paní nikdy předtím neslyšela.

Přečtěte si více
Jak často by se měla kočka koupat?

Kočka se vůbec nezlobí!

Kriegerovi připadala Luigiho nedochvilnost nesnesitelná, ale, jeho nespokojenost netrvala dlouho. Majitel domu dal uživatelům internetu vědět, že se obě zvířata o dva dny později usmířila. Zveřejnila další video, na kterém tým v klidu snídá. Je na něm vidět, jak dobře je rodina zorganizovaná.

Na záběrech je vidět, jak se kočka krmí v misce odolné proti ovcím. Kočka je tam pravděpodobně proto, že je ve srovnání s jinými zvířaty zvyklá jíst rychle. Pokud jde o Kriegera, můžeme vidět, že jeho špatná nálada z minulého dne a dobře za ním. Chlupáč se soustředil na to, aby naplnil svůj žaludek.

@jocastadanae Krieger mě překvapil vokalizací, kterou jsem nikdy předtím neslyšel. Obvykle je při čekání na psa dost mrzutý a netrpělivý, ale tohle byl extrém. #Krieger #cat #catsoftiktok #funnycat ♬ originální zvuk – JocastaDaene

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Přečtěte si více
Video: Tento pes jezdí každý den sám autobusem do parku

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.