Accueil » Zvířata » Kočka nebo kocour, které zvíře je lepší?

Kočka nebo kocour, které zvíře je lepší?

Kočky jsou dnes jedním z nejoblíbenějších domácích mazlíčků lidí. I když se jim zatím nepodařilo sesadit psy z trůnu, mají své místo i v lidských srdcích. Jak ale poznáte, který z nich je v rodině nejlepší? Kocour nebo kočka? Výběr je poměrně obtížný. Především si však musíte uvědomit, že jejich charakter je často utvářen několika biologickými prvky. To vám usnadní rozhodování, který z nich přijmout. Zjistěte, jak si ho vybrat jako domácího mazlíčka!

Kočka: Jedno z nejlaskavějších domácích zvířat!

V roce 2020 bylo zjištěno, že Španělsko si jako domácí mazlíčky vybírá více kočkovitých šelem. Ve skutečnosti se v tomto období vyskytují 3,8 milionu přijatých v domácnosti na venkově. Kočky se tak dostaly na druhé místo za psy jako domácí mazlíčky. Proto tato otázka lechtá ty, kteří ji chtějí mít. Kočka nebo kočička, která z nich bude vhodnějším členem rodiny?

Především je však důležité si uvědomit, že kočkovité šelmy mají své vlastní povahy. Osobnost kočky je utvářena biologickými faktory. Jejich různá zaměstnání však také určují jejich zvláštnosti. Je také nutné vzít v úvahu jejich rasu, pohlaví a věk. Po stránce životního prostředí jsou velmi důležité také zkušenosti mincoven a jejich zázemí.

Vlastnosti ženy!

Na úvod je vhodné upozornit na společné vlastnosti koček. V každém případě je třeba si uvědomit, že mluvíme obecně a že to necharakterizuje zvláštnost kočky. Na druhou stranu může mít každá kočka zvláštní charakteristiku související s jejím atributem. Podle odborníka na zvířata se používají k Zobrazit Jsou také poměrně domácké, což přesně vypovídá o jejich zvláštní potřebě užívat si lidské společnosti. Jsou také poměrně domácké, což přesně odráží jejich zvláštní potřebu užívat si lidské společnosti.

Kočka je také zvyklá být velmi ochranné svým majitelům. Samice procházejí obdobím rozmnožování, které je pro ně složitým obdobím. V tomto období jsou hlavně vystresovaní a úzkostní. V důsledku toho kočičky hodně mňoukají a ulevují si všude v domě. Někdy tato chlupová koule uteče z domova. Jediný způsob, jak to napravit, je kastrace.

Kocour a jeho osobnosti!

Na druhou stranu je kocour často považován za o něco více nezávislé . Jsou také obecně aktivnější než samice. To vysvětlují odborníci na zvířata. Samci se snáze cvičí a rádi si hrají. Obvykle pobíhají po domě.

Kočičí samec také vycítí, kdy je samice v říji. A protože jejich sexuální život je tak aktivní, kočka má tendenci vyhledávání kočka v říji. Aby se však toto rozptýlení obešlo, doporučuje se také učinit je neplodnými.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele, Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.