Accueil » Zvířata » Kočka opuštěná v zavřené tašce ze všech sil mňouká, aby byla zachráněna.

Kočka opuštěná v zavřené tašce ze všech sil mňouká, aby byla zachráněna.

Tato kočka opuštěná v zavřeném pytli mňouká ze všech sil, aby byla zachráněna.

Minulý měsíc způsobil případ této kočky v Anglii rozruch. Vše začalo, když žena venčila svého psa v národním parku Dane Park. Její pozornost upoutalo mňoukání zoufalé kočky. Byla to tříletá kočička, opuštěná a uvězněná v uzavřeném pytli. Chlupaté klubko se ze všech sil snažilo mňoukáním upoutat pozornost kolemjdoucích. A naštěstí někdo jeho volání o pomoc zaslechl! Více se dozvíte v tomto vydání!

Příběh této kočky je velmi dojemný!

Před několika dny informoval deník Hull Daily Mail o Dougieho příběhu. Bývalý majitel se rozhodl zavřít malou bílou kočku do uzavřeného pytle na prádlo. Kočka byla následně ponechána uprostřed přírodní rezervace ve městě Hull. Chlupatá koule byla opuštěný kdo ví kým, ale na zlověstném místě v Anglii.

Tato kočka opuštěná v zavřeném pytli ze všech sil mňouká, aby byla zachráněna.Zdroj: Capture Instagram

Naštěstí si kočičího trápení všiml kolemjdoucí. Jako první ji objevila žena, která se nedaleko procházela se svým psem. Toto náhodné setkání na ženu hluboce zapůsobilo. Poté se rychle rozhodla přivolat pomoc tím, že kontaktovala dobrovolníky RSPCA.

Události zanechaly kočku dezorientovanou!

Když záchranáři dorazili na místo, všimli si, že kočka ukázala. rozrušená. Kocour samozřejmě právě prožil něco, co ho hluboce šokovalo. Byl to městský útulek Bawtry, který otevřel své dveře, aby se o traumatizované zvířátko postaral. Útulek je vzdálen pouhou hodinu cesty od místa, kde byl tříletý chlupáč opuštěn.

Od chvíle, kdy dorazil do útulku, naplňovala hlavu malého trosečníka muka. Podle odborníků v RSPCAKocour potřebuje hodně času, aby se dal do pořádku. Kocour také potřebuje velkou emocionální podporu, aby se uzdravil. V současné době se stav malého zvířete naštěstí zlepšil.

Kočka opuštěná v zavřené tašce ze všech sil mňouká, aby byla zachráněna.Zdroj: Capture Instagram

Zkušenosti dobrovolníků, kteří se o kočku starají!

Gary Cotton, vedoucí útulku, řekl, že Dougie je stále lepší a lepší. Ve skutečnosti bude malý kocour brzy připraven k adopci a k připojení k nové rodině. Chlupatá kulička měla velké štěstí, že žena přišla, když mňoukala. Navíc vše mohlo být jinak, kdyby paní neudělala. projevila laskavost.

Vedoucí útulku podpořil, že tento experiment musí být strašný pro kočku. Zvláště proto, že je vždy smutné vidět bezbranné zvíře procházet takovou situací. Ale bohužel se zdá, že se kvůli inflaci a rostoucím životním nákladům nic nezlepší. Mnoho lidí totiž v této době opouštění zvířat normalizuje. Adopce se přitom stávají vzácností.

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.