Accueil » Zvířata » kočka otevře dvířka mikrovlnné trouby a ukradne pizzu.

kočka otevře dvířka mikrovlnné trouby a ukradne pizzu.

Jedna uživatelka internetu sdílela video své kočky a všechny tím překvapila. Její kočce se podařilo otevřít dvířka mikrovlnné trouby, když uvnitř ucítila vůni pizzy. „Mikrovlnná trouba byla otevřená dokořán, pizza ležela na podlaze a většina z ní byla pryč,“ napsala na TikTok.

Kočičí videa jsou skutečně typem obsahu, který se v současné době ujímá sociálních sítí. Uživatelé jsou totiž na videích, která ukazují dovednosti a dobrodružství těchto kočkovitých šelem, velmi závislí.

Z tohoto důvodu jsou účty, které obsahují obsah o těchto domácí zvířata jsou často velmi úspěšné. Jedním z takových profilů je profil Brittany Schieslové, mladé Američanky žijící v Oregonu, která odhaluje každodenní život svých koček.

Schopnost kočky otevřít dvířka mikrovlnné trouby

Jedno z jeho nejsledovanějších a nejpůsobivějších videí je to, ve kterém je vidět, jak jeho kočka otevírá mikrovlnné trouby v jeho kuchyni. Vše začalo jednoho dne, kdy mladá žena nechala v automatu kousek pizzy.

Video: Kočičí inteligence při otevírání dvířek mikrovlnné trouby svého majiteleZdroj: Capture Instagram

Přitahuje je vůně, zvíře se skutečně přiblížilo k pultu kuchyně. Pak se tlapou chytilo rukojeti mikrovlnné trouby. Po několika vteřinách se kočce podařilo dvířka spotřebiče dokonale otevřít.

pic.twitter.com/b7HKwzuvVM

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 7. února 2023

„Mikrovlnná trouba byla otevřená dokořán, pizza ležela na podlaze a většina z ní byla byla pryč,“ uvedla na TikToku.

To se pro její kočku stalo zvykem. Brittany Schieslová musela na dvířka spotřebiče umístit podomácku vyrobený zámek. A to samozřejmě tak, aby ji její čtyřnohý přítel už nemohl otevřít. Video, které má od ledna více než 11 milionů zhlédnutí.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit naši kategorii. Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.