Accueil » Zvířata » Kočka porodí kotě s dvěma tvářemi a všechny překvapí

Kočka porodí kotě s dvěma tvářemi a všechny překvapí

Kočka porodí kotě s dvěma tvářemi a všechny překvapí

Kyla Kingová věděla, že kočka žijící na rodinné farmě poblíž Portlandu ve státě Washington, byla těhotná a měla každým dnem porodit, a tak pro ni připravila speciální krabičku.

Kočka pak porodila vrh koťat. Kyla si pak všimla, že se jeden z nich schovává za její matkou. Kyla ji zvedla a byla naprosto šokovaná, když ji uviděla.

Kotě nevypadalo jako ostatní.

Malé kotě mělo skutečně dvě tváře. Kyla poslala fotografii svému manželovi BJ Kingovi, který ji sdílel ve skupině na Facebooku. Kyla také sdílela fotografie kotěte na své stránce na Facebooku. „Máme 6-1 / 3 koťata!

Kočka na farmě porodí kotě s dvěma tvářemi a všichni jsou překvapeni.Zdroj: Capture Instagram

Reakce byla rychlá a mnozí chtěli zda by si mohli adoptovat toto roztomilé koťátko. Rodina Kingových však poté prohlásila, že ještě musí vymyslet, co udělají. Zvlášť když koťata jako toto, které pojmenovali Biscuits and Gravy, přežívají jen zřídka.

Kočka Janus

Takzvané Janusovy kočky, pojmenované po římském bohu Janusovi, obvykle nežijí déle než několik dní, ale to Kylu nezastavilo před tím, aby dala sušenkám a omáčce ten nejlepší možný život.

„Neumí pořádně sát, protože má dvě pusinky, tak jsem se ho snažila krmit, Kyla řekla společnosti KOIN. “ . „Udělám, co bude v mých silách, ale tato zvířata obvykle nežijí dlouho.“

Kočka na farmě porodí kotě s dvěma tvářemi a všichni jsou překvapeni.Zdroj: Capture Instagram

Nikdo s jistotou neví, jak dlouho Sušenky a omáčka budou žít. Existuje však malá naděje. Jedna z těchto koček se již vzepřela svému osudu a dožila se věku 15 let. Frank a Louie měli stejnou vzácnou vrozenou vadu zvanou dysprosopie.

Frank a Louie jsou v současnosti držiteli Guinnessova rekordu jako nejdéle žijící kočka rodu Janus.

Dokud rodina Kingů může vzít tohoto podivného kocoura k veterináři, aby zjistil více o jeho stavu, Kyla ho krmí z láhve, zahřívá ho a dělá mu v noci společnost.

„Nejsme příliš optimističtí, ale zdá se, že je docela živý, má chuť k jídlu a zdá se, že se mu daří docela dobře, BJ řekl.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.