Accueil » Zvířata » Kočka s obličejem zdeformovaným zraněními zažije setkání, které navždy změní její život.

Kočka s obličejem zdeformovaným zraněními zažije setkání, které navždy změní její život.

Kocour s tváří zdeformovanou ranami zažije setkání, které navždy změní jeho život

Tento malý kocour jménem Warden toho kvůli svým jizvám zažil hodně. Kocour se léta toulal a musel dělat vše pro to, aby přežil. Pak jednoho dne potkal laskavé lidi, kteří mu pomohli. Od té doby se tento kocourek dokázal osvobodit od své bolestivé minulosti. Více se dozvíte v těchto několika odstavcích!

Toulavá kočka státu New York!

Než se mohl usadit v nové rodině, byl tento kocour nejprve toulavou kočkou. Podle WWNY měl Warden deformovaný obličej a těžký život. Když ho záchranáři našli, byl v nepořádku. Hlavu a krk měl pokryté jizvami.

Nacházel se v oblasti Lewis County, New York že kolemjdoucí spatřili tuto kočku. Znetvořená koule zrzavé srsti byla s s tlupou toulavých kočkovitých šelem. Kolemjdoucí to rychle nahlásili. Výsledkem bylo, že záchranu tohoto zvířete převzala Humánní společnost.

Přečtěte si více
Tento amputovaný pes znovu našel radost z chůze, tento revoluční zákrok mu změnil život (Video)

Kočka s obličejem deformovaným zraněním zažije setkání, které navždy změní její život.Zdroj: Capture Instagram

Společnost na místo okamžitě vyslala tým, který se o kočku v nouzi postaral. Zpočátku dávala kočička pracovníkům zabrat, protože neustále utíkala. Po měsíci se však týmu podařilo ho odchytit. Poté ho odvezli k veterináři.

Kočičí hrdina!

Respondenti si všimli, že ostatní kočkovité šelmy v oddíle nebyly na rozdíl od Wardena znetvořené. Byl totiž jediný, kdo předtím utrpěl vážná zranění. Záchranáři proto usoudili, že tento kocour musel s ostatními zvířaty bojovat, aby se své vlastní přežití a přežití svých druhů..

Nejméně můžeme říci, že Warden je hrdina. Jeho jizvy jsou stále velmi čerstvé. Podle agentů, kteří se o něj starali, tento kocour pravděpodobně bojoval se psy nebo kojoty, aby si způsobil taková zranění.

Tato zjištění vedla kočičí zachránce k tomu, že mu dali jméno Warden. Jak jeho jméno napovídá, chlupatá kulička byla předtím, než se jí ujali, skutečným vůdcem. Odvážný je nyní připraven změnit svůj život.

Přečtěte si více
Tento rozkošný pes byl opuštěn chovatelem, záchranáři jsou rozrušeni

Kočka s obličejem zdeformovaným zraněními zažije setkání, které navždy změní její život.Zdroj: Capture Instagram

Kočka: Skutečná inspirace pro svého nového milence!

V současné době žije Warden s dámou, která byla dojata jeho příběhem. Obrázek této kočky stačil k tomu, aby si tato žena získala srdce. Nanci Cutler-Feistová, majitelka kočky, udělala vše pro to, aby kočce pomohla zapomenout na její traumata. Také naučila chlupatou kuličku přizpůsobit se novému životu domácího mazlíčka.

Díky této paní se Warden cítí v novém domově pohodlně, bezpečně a milovaně. A vypadá to, že kdysi toulavá kočka si svůj nový domov náramně užívá. Kočka ráda následuje svého majitele po celém domě a zároveň se dožaduje mazlení a náklonnosti. A jedna věc je jistá, Nanci Cutler-Feistová chce být.inspirovat vůle zvířat k životu.

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.