Accueil » Zvířata » Kočka s těžkými popáleninami bojuje, její proměna je neuvěřitelná (Video)

Kočka s těžkými popáleninami bojuje, její proměna je neuvěřitelná (Video)

Tato kočka s těžkými popáleninami bojuje zpět, její proměna je neuvěřitelná (Video)

Tato kočka už neměla žádnou sílu, aby se vzpamatovala z bolesti! Ve skutečnosti utrpěla vážná lokální zranění na několika částech těla. Naštěstí organizace Animal Services a asistenční programy udělaly vše, co mohly, aby jí pomohly zotavit se. Chcete-li si přečíst její srdcervoucí příběh, přečtěte si tento článek!

Kočička: Lena hodně trpěla!

Lenin příběh není jako příběh ostatních chlupatých kuliček. Majitel této kočky ji opustil ve zlém. Kočka je ve skutečnosti oběť popálenin. Po odebrání bývalému majiteli skončila tato kočka v útulku Animal Services and Assistance Programs! Pracovníci tohoto zařízení se o ni starají, protože její zdravotní stav je kritický. Kočka potřebovala intenzivní léčbu svých zranění.

Tato kočka oběť virulentní infekce byla převzata do péče zkušeného veterináře Dr. Deba. Lena byla převezena do jeho nemocnice Pet Vet Animal Clinic and Mobile Practice, kde se jí dostalo potřebné péče. Několik dní jí odborník podával antibiotika, která jí pomáhala bojovat s infekcí. Ošetřovatelé si také všimli popálenin na většině jejího těla. To si vyžádalo krémy na zmírnění bolesti a urychlení procesu hojení.

Přečtěte si více
Kočka s obličejem zdeformovaným zraněními zažije setkání, které navždy změní její život

Dobrá vůle pečovatelů

Dobrovolníci se postarali o osud této kočky. Udělali to dělali, co mohli aby mu zachránili život. Také doktorka Deb věnovala veškerou svou energii uzdravení tohoto zvířete. Navzdory obtížím, kterým musela čelit, Lena svůj boj o přežití nikdy nevzdala. A tito obětaví ošetřovatelé se nevzdávali.

Naděje na vyléčení je život ! Navzdory překážkám, které jí stály v cestě, Lena bojovala o přežití a začala se postupně uzdravovat. Díky péči, které se jí dostalo, se této kočce vrátila i chuť k jídlu a začala mňoukat. Nyní je tato chlupatá kočka zcela vyléčena. Podařilo se jí také získat zpět svou normální váhu. Její proměna vás ohromí!
Tato kočka s těžkými popáleninami bojuje, její proměna je neuvěřitelná (Video)Zdroj: Capture Instagram

Kočička: Šťastný konec a neuvěřitelná proměna!

Léčba, kterou tato kočka podstoupila, má velký úspěch zachránila život. Konečně se Leně vrátily všechny síly a ošetřovatelé na to mohou být pyšní. Sám doktor Deb nemůže uvěřit, jak moc se změnila. Leně skutečně znovu narostly vlasy. Také se jí vrátily její přísné kočičí instinkty.

pic.twitter.com/Az05glb2mR

Přečtěte si
Tento pes vezme policistu domů, aby pomohl zachránit svou paní, skutečný hrdina

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 2. března 2023

Tato roztomilá kočka se plně zotavila a začala nový život. Skutečně si našla pěstounskou rodinu která se o ni stará. Je zcela normální, že se stále snaží přizpůsobit novému prostředí. Její noví majitelé jí však nabízejí veškerou lásku, kterou potřebuje, aby si znovu získala důvěru. Tento příběh je svědectvím Leniny houževnatosti a síly. Udělejte dobrý skutek pro záchranu života těchto zvířat!

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.