Accueil » Zvířata » Kočka se chová divně, tato žena ji sleduje a objevuje pravdu

Kočka se chová divně, tato žena ji sleduje a objevuje pravdu

© Kočka se chová divně, tato žena ji sleduje a objevuje pravdu

Slavná hvězda TikTok Chassstastic zveřejnila video zatoulané kočky. Ženě skutečně lichotil postoj této kočky k jejímu kotěti.

Chtěla, aby její dítě dosáhlo svého plného potenciálu, což ho vedlo k neuvěřitelným věcem.

Kočka: Neuvěřitelná láska zvířete ke svému kočičímu mláděti

Kočka udělala vše pro to, aby její dítě bylo šťastné. Ve skutečnosti to nejsou jen lidé, kdo se připoutá ke svým dětem. Zvířata mají také velké srdce a vědí, jak projevit svou náklonnost. A to platí zejména tehdy, když mluvíme o šelmě s milující charakter.

Přečtěte si Tento zlatý retrívr slaví 20 let a stává se nejstarším na světě

Jednoho dne jedna z hvězd tik tak zveřejnila neuvěřitelné video kočky, kterou viděla na ulici. Příspěvek se stal virálním po jeho velkolepém postoji k jejímu kotěti. Tato sekvence s miliony zhlédnutí vyvolala rozruch a uživatelé internetu jí zcela propadli.

Internetoví nadšenci mohl být polichocen pouze shlédnutím videa. Někteří z nich jim navíc posílali zprávy. Podlehli tak dobré povaze kočky, která dělala vše pro štěstí svého dítěte.

Příběh začal, když TikToker opustil její domov. Chvíli stála venku a narazila na překvapení. Opravdu viděla toulavou kočku s a úžasný postoj. Ta prokázala lásku, kterou ke svému kotěti chovala, a udělala vše pro to, aby její kočička byla šťastná.

Co vlastně udělala?

Bylo to gesto kočky pro vývoj jejího kočičího mláděte. Když se žena procházela, skutečně viděla, že tato kočičí matka vše vrací zpět věci že viděla.

Přečtěte si Když si vás kočka vybere, ukáže vám těchto 5 znaků náklonnosti!

Byly to ponožky, malé, snadno přenosné věci. Kočka je nesla hračky pro její kotě. Překvapená touto situací ani nevěděla, co má dělat. Chtěla za každou cenu sdílet toto dobrodružství.

Postarala se tedy o sdílení této události na sociálních sítích. Proto video publikace. Kočka přinesla hračky pro své kotě. Už jsme nedokázali určit, odkud tyto předměty pocházejí.

Navíc tato mladá žena dokonce řekla, že nemá nejmenší ponětí o původu těchto věcí. Jisté je, že tato kočička byla a dobrá kočka k ochočení. A uživatelé internetu to potvrdili.

Pussy: Reakce uživatelů internetu

Mladá žena, která zveřejnila video s kočičkou, má přezdívku Chassstastic. Sleduje ji mnoho lidí. Navíc to je důvod, proč se sekvence stala virovou na TikTok. Netizens nedokázali potlačit svou radost.

pic.twitter.com/yjYpblPd8w

Na čtení 3 koťat, která ukradla košík německého ovčáka, je reakce psa neuvěřitelná

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 14. listopadu 2023

Někteří z nich říkali, že kočka je hodné stvoření, které by se mělo ochočit. A zvláště jeden z nich zvolal, že by měla být adoptována. Navíc ostatní lidé nezůstali bez povšimnutí skvělá práce maminky

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.