Accueil » Zvířata » Kočka uvízla ve dveřích garáže, zasahovat musí policie

Kočka uvízla ve dveřích garáže, zasahovat musí policie

Zvědavost je jednou z nejdůležitějších vlastností koček. Proč jsou tak zvědaví? Především si musíme uvědomit, že kočky jsou lovná zvířata. Jejich instinktem je být rychlý, pohotový, opatrný, mazaný a přesný. Zvědavost je tedy zvláštní vlastností.

Každý, kdo má domácího mazlíčka, se shodne na tom, že naše milovaná zvířata jsou v našem životě velmi důležitá. Mnoho lidí je pro ně ochotno udělat cokoli. Majitelé domácích zvířat nejsou jediní, kdo se snaží své mazlíčky chránit. zvířata nebezpečí. I záchranné složky dělají, co mohou, aby pomohly. zvířata v nouzi.

Kočka uvízla ve dveřích

Před časem Mike Scott, z policejního okrsku Ascension Parish v Louisianě obdržel poplašné oznámení o kočce, která se ocitla v poněkud choulostivé situaci. Když dorazil na místo, zjistil velmi neobvyklou situaci.

„Nikdy předtím jsem si za celou dobu své služby nedokázal představit, co uvidím, když přijedu na místo po tísňovém volání, řekl Mike v prohlášení, které sdílí Ascension Parish’s Sheriff’s Kancelář Facebook-sida.

Ve dveřích uvízla kočka - chvála policistovi, který ji opatrnou rukou vyprostil.Zdroj: Capture Instagram

V garážových dveřích bylo nalezeno uvízlé kotě.. Díky Mikovým zkušenostem policista přesně věděl, co má udělat, aby kočku osvobodil bez rizika zranění. Společně odstranili materiál z horní části garážových vrat. Když odstranili dostatek materiálu, mohl Mike, opatrnou rukou kočku osvobodil.

Kočka byla vypuštěna bez zranění

Trvalo několik hodin, než se kočku podařilo osvobodit, a majitelka během této doby neustále chodila do domu a říkala: „Panebože, Bello!

Ve dveřích uvízla kočka - chvála policistovi, který ji opatrnou rukou vyprostil.Zdroj: Capture Instagram

A právě tehdy, když majitel se vrátili domů a dozvěděli se logické vysvětlení záhady. Nešlo o to, že by majitel týral zvířata, ale zřejmě o to, že si kočka lehla na otevřená garážová vrata a zdřímla si.

Majitel opustil dům a cestou ven zavřel vrata garáže, takže kočka uvízla.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.