Accueil » Zvířata » Kočka zachrání veverku a vezme ji domů, aby ji ochránila před chladem.

Kočka zachrání veverku a vezme ji domů, aby ji ochránila před chladem.

Dojemné video: Kočka zachrání veverku a vezme si ji domů, aby ji ochránila před mrazem.

Navzdory jejich slávě, kočky prokázaly, že při více než jedné příležitosti, že jsou stejně věrní jako ostatní domácí zvířata. Důkazem jsou některé z nejcitlivějších scén, které ukazují na sociálních sítích, jako v případě tohoto koťátka, které se rozhodlo vzdát všeho, aby pomohlo. malé zvíře v nebezpečí.

Hrdinná kočka zachrání veverku:

V tomto video se stává virálnímManželé vyprávějí příběh o tom, jak jejich kočka jménem Indi zachránila malou veverku a strategicky ji umístila před topení, aby ji zachránila před zimou.

Podle mladé ženy bylo veverčí mládě na podlaze pod jejím domem. Všimla si zvířete, ale nechala ho tam nerušeně ležet. V tu chvíli se Indi rozhodla veverku zvednout čumákem, odnést ji do domu a postavit před topení, aby nezemřela.

Překvapení majitelů domů:

Když manželé našli veverku ve svém domě, čekalo je velké překvapení: „Nejdřív veverka spala a já si myslela, že se něco děje. Ale když jsem se k němu přiblížila, viděla jsem, jak dýchá, a pomalu otevřel oči a začal se na mě dívat.

„Přišel Indi a prohlédl ho. Podíval se na mě, jako by se chtěl ujistit, že ho nevyhodím,“ řekla. Manželé také pomáhali s rekonvalescencí veverky, která trvala v průměru dva týdny.

Veverku pak vypustili na strom poblíž jejich domu a rodina na ni bude vzpomínat. Ještě jednou, kočky nás překvapují svou velkou láskou a inteligencí.

Podívejte se na video níže:

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.