Accueil » Zvířata » Koupí si pohovku z druhé ruky a najde v ní nečekané zvíře.

Koupí si pohovku z druhé ruky a najde v ní nečekané zvíře.

„Někdo si koupil pohovku z druhé ruky a uvnitř pohovky se objevilo zvíře jako dárek. Je to neuvěřitelné, ale přesně to se stalo,“ popsala organizace, která pomáhá adoptovat psy.

Příběh vyprávěla nezisková organizace „Akční fronta za práva zvířat (FRADA) se sídlem v Santa Catarině. Jedna žena si skutečně koupila pohovku z druhé ruky. Pak ji překvapilo, že uvnitř je pes.

„Zvířata jsou stále odvážnější. Každopádně nevíme, co se stalo,“ pokračovala organizace. Poté nabídl telefonní číslo každému, kdo by si ji chtěl osvojit.

Šťastný konec

Štěně naštěstí našlo domov a daří se mu dobře. Soraya Gomes García, nová opatrovnice, uvedla, že je „velmi šťastná“, že pes vstoupil do jejího života.

Zvířeti je sedm měsíců a jmenuje se Mel. Výběr jména souvisí s bývalým mazlíčkem Sorayi, který zemřel před dvěma lety a jmenoval se stejně.

„Má Melovy oči,“ řekla Soraya. Soraya také uvedla, že zvíře se v novém domově dokonale přizpůsobilo. Nyní je z něj šťastný pes.

Sorayina sestra také uvedla, že pes se do pohovky nemohl dostat sám. Její švagr ho skutečně „musel vytáhnout ze dna. Měl velký hlad a žízeň. Byl téměř mrtvý,“ řekla žena.

Lidé, kteří psa našli, uvedli, že museli použít velkou sílu, aby ho dostali ze zadní části pohovky. To naznačuje, že se tam nemohl dostat sám. Zvíře bylo ve velmi špatném stavu, hladové a žíznivé a podle rodiny „prakticky mrtvé“. Naštěstí si zvíře nyní osvojila Soraya. Jakmile ho uviděla, zamilovala se do něj. Pojmenovala ho Mel, podle jednoho ze svých bývalých mazlíčků, který zemřel, protože si myslela, že mají stejné oči. Mel je nyní šťastný domácí mazlíček, milována a začleněna do nového a zaslouženého domova.

Koupí si pohovku, uvnitř je zvíře.Zdroj: Capture Instagram
Je ochotná prodat dům, aby zachránila svého psa.

Naštěstí existují majitelé psů, kteří by se svých mazlíčků nikdy nevzdali, jejich nejlepší přátelé. Tento týden byl mladý Brit ochoten prodat svůj dům, aby zachránil život svého nemocného domácího mazlíčka. Zvíře potřebovalo léčbu za více než 22 500 eur. Tento příběh měl také šťastný konec. Díky získaným darům si mladá žena mohla udržet svůj dům a zaplatit intenzivní péči o svého psa. Psu se nyní daří mnohem lépe.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit naši kategorii. Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.