Accueil » Zvířata » Kouzelník předvádí kouzelnickou show pro psy, aby jim pomohl najít domov, a jejich reakce jsou úžasné.

Kouzelník předvádí kouzelnickou show pro psy, aby jim pomohl najít domov, a jejich reakce jsou úžasné.

Video : Kouzelník předvádí kouzelnickou show pro psy, aby jim pomohl najít domov, a jejich reakce jsou neuvěřitelné

Kouzla jsou jedním z nejstarších a nejúspěšnějších divadelních umění. Je těžké najít někoho, kdo by neměl rád dobré kouzelnické vystoupení. Kromě toho naši psi také milují kouzla a talentované kouzelníky. Uspořádat kouzelnické představení pro psy však není snadné. Zvláště pro chudé psy v našich útulcích.

Kouzelník předvádí kouzelnickou show pro psy, aby jim pomohl najít domov, a jejich reakce jsou úžasné.

V tomto ročním období má každý nárok na trochu zábavy. Proto se jeden kouzelník, John Stessel, rozhodl, že o letošních svátcích přinese kouzla psům z útulků. Pro lidi vystupuje už řadu let. Tentokrát se však rozhodl vystoupit pro skupinu psů v newyorském útulku pro zvířata Hempstead.

Video: Kouzelník předvedl kouzelnickou show pro psy, aby jim pomohl najít domov, a jejich reakce jsou neuvěřitelné.Zdroj: Capture Instagram

Ve spolupráci s režisérem Robem Blissem a společností TBS vytvořil soukromé kouzelnické show pro úzkostlivé psy. Tento nápad jim umožní ukázat jejich rozkošnou osobnost potenciálním osvojitelům a pomoci jim k adopci.

Přečtěte si více
Pochopte, co vám váš pes říká ušima

Video: Vydržte, než se vrátíte domů.Zdroj: Capture Instagram

Reakce psů je pak prostě neuvěřitelná. Tohle je pravděpodobně jedno z nejdojemnějších videí, které kdy uvidíte. Tato zvířata bez majitele chtějí být jen milována a najít domov na celý život. Po zhlédnutí tohoto videa si mnoho lidí chtělo nějaké zvíře adoptovat.

Není pochyb o tom, že psi jsou jedineční a úžasní.Jsou to úžasní společníci a nenahraditelní přátelé. Doufejme, že tito krásní psi najdou šťastné, bezpečné a milující domovy.

Podívejte se na níže uvedené video a nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou.

pic.twitter.com/tBRqBdWHJO

Přečtěte si
Zde jsou hlavní příznaky stárnutí vaší kočky

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 8. března 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.