Accueil » Zvířata » Koza s plenou si užívá na pláži, uživatelé internetu k popukání

Koza s plenou si užívá na pláži, uživatelé internetu k popukání

Video : Koza s plenou si užívá na pláži, uživatelé internetu jsou k popukání

Zvířecí příběhy na sociálních sítích mají tendenci dotýkat se srdcí uživatelů internetu.. Jako například toto nedávno zveřejněné video, které koluje po internetu. Koza na přeplněné pláži ukradne celou show.

Koza s plenou užívající si moře a pláže pobavila sociální sítě.

Krátké video ukazuje rodinu, která si užívá den na pláži. Nejpřekvapivější však je, že si s sebou vzali domácího mazlíčka, kozu!

Zvíře bylo obzvláště nadšené z poznávání moře. Všichni na pláži si všimli pleny, kterou měla koza na sobě. Bylo to proto, aby nešpinila pláž a všichni si mohli užít skvělý den.

Přečtěte si více
Zde je seznam nejdražších psích plemen na světě

Video: Všichni uživatelé internetu se baví: Koza s plenou si užívá na pláži. Zdroj: Capture Instagram

Reakce na toto video na sebe nenechaly dlouho čekat. Vskutku, mnoho vyzdvihovali zodpovědnost této rodiny a komentáři jako: „To je smysl lásky“, „Velmi zodpovědní, mysleli na to, že dají koze plenu, aby nešpinila pláž“ a „Jak je ta koza roztomilá a jak moc miluje moře“ ukázali, že nezáleží na tom, co je to za zvíře, pokud je s ním spojena určitá míra lásky a péče.

Není pochyb o tom, že tato koza ukradla pozornost všech na pláži. Ale také od uživatelů internetu.

pic.twitter.com/vJv8zHB7Hi

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 27. února 2023

Přečtěte si více
O čem se podle vědy zdá vašemu psovi?

Kozy jsou jedinečná stvoření, mají bradavice a rovné rohy, které je odlišují od ostatních zvířat. Co je však skutečně odlišuje, jsou jejich oči: místo kulatých zornic jako u většiny zvířat mají kozy zornice obdélníkové, které jim dodávají téměř mimozemský vzhled.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.