Accueil » Zvířata » Krmí zatoulaného psa, dokud nepřečtou známku na jeho obojku.

Krmí zatoulaného psa, dokud nepřečtou známku na jeho obojku.

Krmí toulavého psa, dokud nedokážou přečíst značku na jeho obojku.

Daisy je jedním z těch lidí, kteří nemohou zůstat v klidu, když vidí zvíře v nouzi. Pět dní po sobě viděla v parku potulujícího se labradora. Rozhodla se tedy, že zatoulaného psa vezme s sebou. A aby si získala důvěru psa, krmila ho a dávala mu hračky. Mezi ní a čtyřnohým zvířetem se rychle vytvořilo silné pouto. Věci se však trochu zkomplikovaly, když mladá žena uviděla obojek na krku svého nového přítele. O tom všem vám povíme v následujících odstavcích!

Tento pes bez domova je velmi zajímavý!

Tento pes se často potuluje po parku. Byl to pes labradora, který se potuloval kdovíjak dlouho. Takže kolemjdoucí si zvykli ho krmit.

Pes se nezdál být ztraceným zvířetem. Zůstává poměrně odměřený, kromě případů, kdy hledá jídlo. Skutečně, koule chlupů nevylézá ven pouze když mu lidé začnou dávat jídlo.

Čtěte dál
Koupí si psa a zjistí to nejhorší, když začne růst

Daisy je jedním z těch lidí, kteří jsou nesmírně laskaví. Myslí si, že toulavý pes mohl utéct z domova kvůli týrání majitele. nebo zanedbávání. Navíc toto zvíře nevypadalo nešťastně.

Daisy však zaujala psí odměřenost. Na rozdíl od svých psích kolegů se toto zvíře zdálo být velmi ostražité. Důkazem toho je, že pes je velmi podrážděný, když se k němu někdo pokusí přiblížit.
Krmí toulavého psa, dokud nedokážou přečíst známku na jeho obojku.Zdroj: Capture Instagram

Má pes stále majitele?

Zatímco ostatní o psa postupně ztráceli zájem, Daisy ho nadále každý den krmila. V důsledku toho se chlupy staly v jeho společnosti otevřenější a příjemnější. Nastal tedy čas umístit zvíře do útulku.

Mladá žena si to však po zavolání do útulku rozmyslela. Skutečně se rozhodla. adoptovat toulavého psa.. A to i přesto, že v životě žádného psa nevychovala.

Čtěte dál
Zde jsou důvody, proč nikdy nedávat kočce na obojek zvonek, buďte opatrní!

Když se snažila dát psovi vodítko, aby ho odvedla, Daisy ucítila něco na jeho krku. Byl to obojek, který předtím nemohla vidět, protože byl skrytý pod srstí. Na mysl jí tak přišla otázka, jestli ten pes někdy. majitele ?

Krmí toulavého psa, dokud nepřečtou známku na jeho obojku.Zdroj: Capture Instagram

Aby získala nějaké odpovědi, rozhodla se Daisy zkontrolovat, zda má ten náhrdelník. informace užitečné. A skutečně, na tomto příslušenství byl napsán název webové stránky. Po chvíli pátrání nakonec adresu získala.

Pes měl těžkou minulost!

Pár se proto rozhodlvzít psa k jeho majitelům. Bylo by nespravedlivé adoptovat zvíře, které již patřilo někomu jinému. Chlupáč byl stále vzrušenější, jak se blížili k cíli.

Adresa na obojku patřila domu, který vypadal opuštěně. Stále v něm však žil starý muž. A podle tohoto muže, bývalí majitelé domu byli majiteli psa.

Přečtěte si více
Tento působivý vlčák měl být utracen, útulek mu zachránil život

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.